جراحی های زیبایی با هدف برطرف كردن عیوب قسمتهای مختلف بدن، زمینه فعالیت بسیار رضایت بخشی می باشد.انجام این اعمال باعث رفع بسیاری مشكلات فیزیكی و روحی و اجتماعی افراد می شود و با افزایش اعتماد به نفس، موفقیت بیشتر در زندگی به همراه می آورد. همه روزه من ناظر افرادی هستم كه با انجام این جراحی ها نتایج رضایت بخشی گرفته اند و اظهار می كنند این اعمال به آن اندازه كه فكر می كردند دشوار نبوده است و انجام این اعمال را به دوستان و افراد فامیل توصیه می كنند به طوری كه اكثر بیماران این جانب از بستگان بیماران گذشته ام می باشند.

ساده تر از آن كه فكر می كنید:

استفاده از روش های جدید و بكار گرفتن روش های سرپایی و استفاده از برش های كوچكتر باعث شده بتوان با عوارض ناچیز و كمترین زمان استعلاجی و بهبودی سریع وجای عمل محدود این اعمال را انجام داد. در اكثر موارد بیمارانی كه یك نوع جراحی زیبایی را انجام داده اند برای انواع دیگر این جراحی ها اقدام می كنند و آن را به سایرین توصیه می كنند.

اعلام مهربانی و همدلی :

من می دانم تصمیم به انجام جراحی زیبایی یك تصمیم خیلی مهم برای هر فرد است. تامین نتیجه بهترین و حفظ سلامتی و راحتی بیمار برای من و همكارانم اهمیت بسیار بالایی دارد. من و همكارانم سعی می كنیم اعمال جراحی را با بهترین روش و بهترین شرایط برای هرفردی انجام دهیم، گویی هرفرد یكی ازافراد فامیل خودمان می باشد.

مشاوره و ویزیت قبل ازجراحی:

من بیمارانم را دو بار قبل از عمل ویزیت می كنم. در ویزیت اول توضیحات لازم را ارائه و به سوالات پاسخ می دهم. سپس از بیمار می خواهم فكر كند و سوالات دیگری را كه برایش پیش می آید را یادداشت كند، تا در ویزیت بعدی فرصتی داشته باشد تا بهتر درباره عمل و مسایل مربوط به آن اطلاع پیدا كند. بیمارانی كه اطلاعات خوب و كافی دریافت كرده اند با آمادگی بیشتر عمل می كنند و دوران نقاهت را با سرعت بیشتر و بهتر سپری می كنند.

ابدومینوپلاستی ابدومینوپلاستی بعد از زایمان بهترین جراح ابدومینوپلاستی بهترین جراح زیبایی سینه بهترین جراح زیبایی شکم بهترین جراح زیبایی شکم در تهران بهترین جراح لیپوماتیک بهترین جراح لیپوماتیک در تهران بهترین جراح لیپوماتیک شکم و پهلو در تهران بهترین جراح پروتز سینه در تهران بهترین جراح پلاستیک بهترین جراح پلاستیک خانم بهترین جراح پلاستیک خانم در تهران بهترین جراح پلاستیک در تهران بهترین دکتر لیپوماتیک بهترین دکتر لیپوماتیک تهران بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران تزریق چربی تزریق چربی به باسن تزریق چربی به دست تزریق چربی به صورت جراح لیپوماتیک خوب جراح لیپوماتیک خوب در تهران جراح پلاستیک جراح پلاستیک خانم جراح پلاستیک خانم در تهران جراح پلاستیک خوب جراح پلاستیک خوب در تهران جراحی ابدومینوپلاستی جراحی زیبایی شکم جراحی لیفت سینه جراحی پروتز سینه درد بعد از لیپوماتیک دوره نقاهت و مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه دکتر افسانه ثنایی دکتر افسانه ثنایی جراح پلاستیک دکتر ثنایی جراح لیپوماتیک دکتر خوب برای لیپوماتیک عوارض عمل پروتز سینه لیفت سینه لیپوماتیک با بی حسی لیپوماتیک شکم و پهلو مراقبت های بعد از لیپوماتیک مینی ابدومینوپلاستی پروتز سینه
Call Now Button