(021) 88662276 - 88660955 | ۰۹۳۷۱۷۴۴۹۳۷ info@dr-sanaee.com

درباره دکتر افسانه ثنایی

دارای بورد تخصصی
جراحی پلاستیک ، جراحی ماموپلاستی ، جراحی ابدومینو پلاستی ، لیپوماتیک
دکتر افسانه ثنایی 4 درباره دکتر افسانه ثنایی
جراح پلاستیک خانم دکتر ثنایی

دکتر افسانه ثنایی

دارای بورد تخصصی
جراحی پلاستیک ، جراحی ماموپلاستی ، جراحی ابدومینو پلاستی ، لیپوماتیک

جراحی های زیبایی با هدف برطرف كردن عیوب قسمتهای مختلف بدن، زمینه فعالیت بسیار رضایت بخشی می باشد.انجام این اعمال باعث رفع بسیاری مشكلات فیزیكی و روحی و اجتماعی افراد می شود و با افزایش اعتماد به نفس، موفقیت بیشتر در زندگی به همراه می آورد. همه روزه من ناظر افرادی هستم كه با انجام این جراحی ها نتایج رضایت بخشی گرفته اند و اظهار می كنند این اعمال به آن اندازه كه فكر می كردند دشوار نبوده است و انجام این اعمال را به دوستان و افراد فامیل توصیه می كنند به طوری كه اكثر بیماران این جانب از بستگان بیماران گذشته ام می باشند.

ساده تر از آن كه فكر می كنید:

استفاده از روش های جدید و بكار گرفتن روش های سرپایی و استفاده از برش های كوچكتر باعث شده بتوان با عوارض ناچیز و كمترین زمان استعلاجی و بهبودی سریع وجای عمل محدود این اعمال را انجام داد. در اكثر موارد بیمارانی كه یك نوع جراحی زیبایی را انجام داده اند برای انواع دیگر این جراحی ها اقدام می كنند و آن را به سایرین توصیه می كنند.

اعلام مهربانی و همدلی :

من می دانم تصمیم به انجام جراحی زیبایی یك تصمیم خیلی مهم برای هر فرد است. تامین نتیجه بهترین و حفظ سلامتی و راحتی بیمار برای من و همكارانم اهمیت بسیار بالایی دارد. من و همكارانم سعی می كنیم اعمال جراحی را با بهترین روش و بهترین شرایط برای هرفردی انجام دهیم، گویی هرفرد یكی ازافراد فامیل خودمان می باشد.

مشاوره و ویزیت قبل ازجراحی:

من بیمارانم را دو بار قبل از عمل ویزیت می كنم. در ویزیت اول توضیحات لازم را ارائه و به سوالات پاسخ می دهم. سپس از بیمار می خواهم فكر كند و سوالات دیگری را كه برایش پیش می آید را یادداشت كند، تا در ویزیت بعدی فرصتی داشته باشد تا بهتر درباره عمل و مسایل مربوط به آن اطلاع پیدا كند. بیمارانی كه اطلاعات خوب و كافی دریافت كرده اند با آمادگی بیشتر عمل می كنند و دوران نقاهت را با سرعت بیشتر و بهتر سپری می كنند.