جراحی زیبایی سینه 

جراحی زیبایی سینه

از جمله جراحی های زیبایی است که به منظور بهبود سایز، ظاهر و برجستگی و … در سینه ی خانم ها انجام می شود. جراحی سینه در زنان شامل جراحی زیبایی سینه و جراحی لیفت سینه  می باشد که انجام هر کدام از این نوع از جراحی دلایل مختلفی را دارد.

برخی از خانم ها احساس می کنند که دارای سینه های کوچکی نسبت به مابقی قسمت های بدنشان هستند پس خواهان افزایش سایز هایشان می باشند. در مقابل این گروه از خانمها ، نیز افرادی هستند که دارای سینه های بزرگی هستند و نیاز دارند تا جراحی زیبایی سینه برای کاهش سایز سینه هایشان انجام دهند.

در جراحی زیبایی سینه برش هایی زیر سینه، زیر بغل و یا هاله نوک سینه زده می شود که با توجه به نوع جراحی زیبایی میزان و جای جراحی متفاوت است.

در خانم هایی که خواهان تغییر و افزایش سایز سینه های خود هستند و یا از فرم سینه خود راضی نیستند، جراحی لیفت سینه به کمک پروتز های سینه ای انجام می شود که با توجه به درخواست فرد، اندازه و فرم های مختلفی را دارد.

بخوانید  هشدار: رعایت مراقبت های بعد از پروتز سینه را جدی بگیرید!!!

پروتز سینه

پروتز سینه و یا ایمپلنت سینه از جنس سیلیکون های ژل مانند و یا آب نمکی است. سیلیکون های آب نمکی در بیشتر خانم ها استفاده می شود و سیلیکون های ژل مانند نیز در برخی از خانم ها که بعد از مشاوره با جراح زیبایی سینه خود، تصمیم به استفاده از این نوع از پروتز ها گرفته اند، استفاده می شود.

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه

خانم هایی که دارای سینه های بزرگ، سنگین و نا متقارن هستند و از شرایط فیزیکی خود ناراضی هستند بیشتر از این جراحی زیبایی سینه استقبال می کنند.

وزن اضافی در سینه ها می تواند  باعث ایجاد گردن درد، درد کمر،  تحریکات پوستی، بی حسی و ضعف در قسمت هایی از بدن شود. با جراحی زیبایی سینه و کوچک کردن آن ها بخش بسیار زیادی از این موارد برطرف خواهد شد.

بخوانید  تزریق چربی به دست ها

نکته قابل توجه این است که در این نوع از جراحی زیبایی تمام اعصاب موجود در سینه و نوک آن حفظ می گردد. برای برخی از خانم ها این سوال پیش می آید که آیا بعد از جراحی دیگر نمی توانند شیردهی را تجربه کنند؟ در این نوع از جراحی شریان های تولید شیر حفظ می گردد.

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی سینه

بعد از جراحی زیبایی سینه، سینه ها توسط پزشک با باند های معمولی یا کششی کاملا بسته می شود. بعد از انجام جراحی زیبایی فرد نیاز به استراحت و معاینه توسط پزشک دارد. ممکن است پزشک بعد از معاینه اجازه مرخص شدن بعد از یک ساعت از جراحی را به فرد بدهد. در برخی از موارد ممکن است نیاز باشد تا فرد بیشتر از یک ساعت تحت نظر پزشک باشد.

دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک شکم ، سینه و لیپوماتیک با بهره گیری از تکنیک های بروز و نوین به انجام جراحی های پلاستیک بدن می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

قبل از ترک بیمارستان از پزشک خود تمامی مراقبت ها و مواردی را که باید به آن توجه شود را دریافت نمایید زیرا در بهبود هر چه سریعتر زخم ها موثراست.

بخوانید  جراح لیفت سینه خانم در تهران

مراقبت های بعد جراحی زیبایی سینه

باید لباس مخصوص (گن) پوشیده شود. پوشیدن این نوع از گن ها در رسیدن به نتیجه دلخواه فرد بسیار موثر است پس فقط به پانسمان نباید بسنده کرد.

زیرا در روزهای اولیه نیز به دلیل انجام جراحی, عضله ها مقداری از قدرت خود را برای نگهداری سینه از دست داده اند و یا در صورتی که از پروتز ها استفاده شده است نیز ثابت نگه داشتن آن ها بسیار ضروری است.

داشتن ورزش های سبک مانند پیاده روی بسیار مفید است و باعث کاهش تورم و درد نیز می شود.

تعویض مرتب پانسمان نیز با توجه به نظر پزشک انجام شود.

لیفت سینه 

جراحی لیفت سینه 

برچسب ها:

2 thoughts on “جراحی زیبایی سینه 

 1. همیلا - جولای 13, 2020 در 8:38 ب.ظ

  با سلام و احترام
  پروتز پستان داشتم پیش خودتون
  بسیار عالی و زیبا
  سپاس فراوان از توجه شما
  ایا بعد از پروتز سفتی و بالا بودن سینه ها بر طرف خواهد شد؟؟
  و لمس سینه ها طبیعی خواهد شد؟ منظورم نرمی در سینه طبیعی ست !؟
  بی حسی برطرف میشه؟

  پاسخ
  • drsanaee - جولای 28, 2020 در 6:20 ق.ظ

   سلام . به مرور زمان بهبودی حاصل میشه. در صورتی که مشکل خاصی داشتید به مطب مراجعه کنید

   پاسخ

پاسخ

8 + 9 =

Call Now Button