جراحی ماموپلاستی

جراحی ماموپلاستی

 مامو پلاستی عملی طولانی ولی نتیجه بخش

گردن درد شدید و گاها دیسک گردن و عرق سوز شدن در تابستان و در نتیجه زخم زیر سینه کلافگی از وزن بیش از حد سینه ها، اگر این ویژگی ها درباره شما صدق می کند باید بگوییم شما کیس جراحی مامو پلاستی می باشید. شاید در اطرافتان دیده باشید افرادی را که به علت بزرگی سینه دچار دسته ای از مشکلات جسمی شده اند اما باید بگوییم غیر از این نوع از مشکلات اغلب این افراد دچار آسیب های روان شناسی و نوعی دوری گزینی از محافل خانوادگی می شوند. ناراحتی و حس شرم از این مشکل می تواند آنها را از تعاملات اجتماعی دور نگاه دارد.

جراحی ماموپلاستی

جراحی ماموپلاستی می تواند بخش قابل ملاحظه ای از عزت نفس و اعتماد به نفس این گروه از بانوان را به آنها برگرداند. اگر در فکر این جراحی هستید شاید بهتر باشد کمی بیشتر درباره آن بدانید.

بخوانید  جراحی پروتز سینه در افراد مبتلا به فیبروکیستیک

جراحی ماموپلاستی یا همان جراحی کوچک کردن سینه یکی از بزرگ ترین جراحی های سینه به شمار می آید دراین جراحی به دلیل زمان بر بودن آن و قرار گرفتن بیمار به مدت طولانی تری در حالت بیهوشی انجام آن در کلینیک و مطب های خصوصی به صورت سرپایی امکان پذیر نیست. بنابراین بهترین گزینه جراحی در بیمارستان های مجهزو دارای تیم جراحی قوی می باشد.

طریقه جراحی ماموپلاستی

 این جراحی با ایجاد برش هایی روی  سینه و برداشتن قسمت های اضافی چربی و بخیه نواحی برش صورت می گیرد. اگر مشکل اصلی بزرگی سینه مربوط به زیادی چربی است و پوست اضافه نیست ، می توان از لیپوساکشن به تنهائی برای کوچک کردن سینه استفاده نمود.

آنچه باید بعد از عمل ماموپلاستی رعایت کنید

آنچه باید برای بعد از این جراحی مد نظر داشته باشید مربوط به زخم های ناحیه برش خورده است، این زخم ها مانند زخم های جراحی های دیگر به مدت طولانی برای بهبود نیازمند هستند. افرادی که این جراحی را انجام داده باشند باید از سینه بند های فشرده (گن) استفاده کنند. بیماران می توانند بعد از گذشت 15 روز فعالیت های گذشته خود را آغاز کنند. در صورت بروز عفونت با تجویز پزشک معالج خود می توانند از آنتی بیوتیک ها نیز استفاده کنند.

بخوانید  عمل کوچک کردن سینه با ماموپلاستی

 خوشبختانه می توان بیان کرد که نتایج این جراحی دائمی بوده و بعد انجام این جراحی میزان قابل توجهی از درد های ناحیه شانه و گردن بیمار از بین خواهد رفت و همچنین افراد می توانند با در نظر گرفتن سبک زندگی مناسب سلامت و تناسب سینه های خود حفظ کنند.

ماموپلاستی و یا جراحی کوچک کردن سینه کانید جراحی زیادی دارد و بسیاری از جراحان نیز اقدام به جراحی سینه می نمایند. دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص نکات مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 اگر بعد از جراحی  دچار تنگی نفس ، درد قفسه صدری ، یا ضربان غیر طبیعی قلب شدید ، سریعا کمک پزشکی بخواهید . ممکن است در صورت بروز این عوارض ، نیاز به بستری شدن در بیمارستان و درمان های تکمیلی باشید.

بخوانید  لیپوماتیک ران

آیا این جراحی برای مردان نیز انجام می شود؟

 باید بگوییم بله . ولی نام این جراحی برای مردان ژنیکوماستی نام دارد. این جراحی  برای مردان احتیاج به بیهوشی ندارد و بعد از جراحی نیز نیاز به بستری شدن وجود ندارد.

اگر شما کاندید این جراحی به حساب می آیید می توانید با دکتر ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک  مشورت کنید.

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه عبارت است از قرار دادن ماده ای به نام پروتز در داخل سینه (روی عضله قفسه سینه) جهت..

ادامه مطلب

جراحی پروتز سینه

جراحی زیبایی سینه

از جمله جراحی های زیبایی است که به منظور بهبود سایز، ظاهر و برجستگی و … در سینه ی خانم ها انجام می شود.

ادامه مطلب

جراحی زیبایی سینه

لیفت سینه

لیفت سینه که در اصطلاح پزشکی، ماستوپکسی نیز نام دارد، به تغییر پوزیشن و فرم سینه ها کمک می کند، بی آن که ..

ادامه مطلب

لیفت سینه

برچسب ها:

پاسخ

2 + 15 =

Call Now Button