(021) 88662276 - 88660955 | ۰۹۳۷۱۷۴۴۹۳۷ info@dr-sanaee.com
دکتر افسانه ثنایی / جراحی زیبایی سینه / هزینه جراحی کوچک کردن سینه و عوامل موثر بر آن
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

هزینه جراحی کوچک کردن سینه و عوامل موثر بر آن

هزینه جراحی کوچک کردن سینه متناسب با شرایط خاص هر فرد، تعیین می‌شود و مانند سایر جراحی‌‌های زیبایی قطعی و مشخص نیست. هزینه این جراحی با توجه به عواملی نظیر دستمزد پزشک و میزان حجم فعلی سینه‌ها و … تغییر می کند. در ادامه این مقاله به تمام عوامل موثر بر هزینه اشاره خواهیم کرد.

هزینه-جراحی-کوچک-کردن-سینه

بیشتر بخوانید: جراحی ماموپلاستی

عوامل موثر بر هزینه جراحی کوچک کردن سینه

هزینه برخی جراحی‌ها مشخص و قطعی است و از همه افراد هزینه یکسانی دریافت می‌شود. اما در عمل‌های زیبایی هر فردی، هدف و خواسته متفاوتی از انجام جراحی دارد بنابراین با توجه به تغییرات مد نظر، روش خاصی برای جراحی نیاز دارد. بنابراین برای هزینه جراحی کوچک کردن سینه نمی‌توان نرخ معینی را مشخص کرد در ادامه به عوامل موثر بر هزینه جراحی کوچک کردن سینه اشاره خواهیم کرد:

حجم سینه و عدم تقارن آن‌ها

تعیین هزینه جراحی کوچک کردن سینه به فاکتور مهم حجم سینه ها و میزان چربی تجمع یافته آن‌ها بستگی دارد زیرا میزان چربی در تعیین روش جراحی تاثیر گذار است هرچه اندازه سینه‌ها بزرگتر، میزان افتادگی بیشتر و عدم تقارن زیاد باشد، پزشک باید برش بیشتر و مقدار بافت بیشتری از سینه‌ها خارج کند در نتیجه مدت زمان کار جراح در اتاق عمل بیشتر خواهد بود. پس طبیعی است که دستمزد بیشتری دریافت کند.

مهارت و تجربه جراح 

انتخاب جراح  با تجربه برای جراحی کوچک کردن سینه در دستیابی به نتیجه مطلوب تاثیر گذار است، نحوه برش ها، میزان برداشتن بافت سینه، تقارن در شکل ظاهری سینه‌ها و… به مهارت پزشک بستگی دارد. هر چقدر پزشک از تبحر بیشتری در جراحی برخوردار باشد دستمزد بیشتر دریافت می‌کند و در تعیین هزینه جراحی کوچک کردن سینه تاثیر مستقیم داد.

دستمزد کادر بیهوشی 

جراحی کوچک کردن سینه با بیهوشی عمومی انجام می شود بنابراین دستمزد کارد بیهوشی از عوامل موثر بر هزینه جراحی کوچک کردن سینه است.

بیشتر بخوانید: انواع روش‌های جراحی لیفت سینه

تکنیک-های-جراحی-کوچک-کردن-سینه

تکنیک‌های عمل

پزشک پس از انجام معاینات بالینی و اندازه گیری‌های قبل از عمل، تشخیص خواهد داد که از چه تکنیکی برای فرد استفاده کند. انجام هر کدام از روش‌های جراحی در تعیین هزینه عمل کوچک کردن سینه اثرگذار خواهد بود.

هزینه آزمایشات و سونوگرافی

پزشک متخصص لازم است قبل از انجام جراحی تمامی سوابق پزشکی شما را بررسی کند و با توجه به شرایط فردی، انجام برخی آزمایش‌ها و سونوگرافی‌ها را ضروری می‌داند. بنابراین مجموع هزینه‌های با توجه به این تست‌ها متفاوت خواهد بود.

داروها

پزشک‌ها عموما پیش از عمل، حین عمل و پس از عمل داروهایی تجویز می‌کنند که با توجه به قیمت بالای داروها هزینه جراحی کوچک کردن سینه افزایش پیدا می کند.

هزینه‌های جانبی

پزشکان بعد از جراحی کوچک کردن سینه، سوتین مخصوص را برای زیبا سازی و فرم دهی سینه به بیماران خود توصیه می‌کنند که از مراقبت های مهم بعد از جراحی است. این سوتین‌ها قیمت قابل توجهی دارند بنابراین بر میزان هزینه کلی جراحی تاثیر می گذارند.

بیشتر بخوانید: بهبودی پس از جراحی کوچک کردن سینه

موقعیت جغرافیایی

یکی دیگر از فاکتو‌رهای موثر بر هزینه جراحی کوچک کردن سینه، هزینه خدمات بیمارستانی و اتاق عمل است. هزینه جراحی در بیمارستان به دلیل کامل بودن تجهیزات آن نسبت به کلینیک بیشتر است. کیفیت تجهیزات بیمارستانی از عوامل مهم تاثیرگذار در هزینه نهایی جراحی به شمار می رود.

هزینه جراحی کوچک کردن سینه با بیمه

جراحی کوچک کردن سینه، اگر به دلایل پزشکی انجام شود بیمه بخشی از هزینه‌ها را تقبل می‌کند اما اگرهدف از عمل جراحی زیبایی سینه باشد بیمه هزینه‌های آن را پوشش قرار نمی‌دهد اما ممکن است برخی از بیمه‌های تکمیلی مقدار کمی از هزینه را پرداخت کنند بنابراین بهتر است پیش از هر اقدامی با ارائه‌ دهنده بیمه خود تماس بگیرید در این خصوص مشورت کنید.

سوالات متداول جراحی کوچک کردن سینه

نتیجه گیری

هزینه جراحی کوچک کردن سینه و عوامل موثر بر آن را در این مقاله بطور کامل تشریح کردیم. برای انتخاب روش عمل و تعیین هزینه جراحی کوچک کردن سینه می توانید با دکتر افسانه ثنایی که دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک و جراحی ماموپلاستی بوده و در زمینه جراحی کوچک کردن سینه از تجارب بالایی برخوردار هستند، مشورت کنید.

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد. وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است. همچنین ایشان با بکارگیری تکنیک های مدرن و جدید اقدام به فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه جهت نگهداری و حفظ شکل سینه می کنند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
طول عمر مفید پروتز سینه چقدر است؟

طول عمر مفید پروتز سینه چقدر است؟

طول عمر پروتز سینه به میزان زمانی اشاره دارد که پروتز سینه ماندگاری داشته باشد و با کارایی مناسب استفاده شود. طول عمر پروتز سینه ممکن است متفاوت باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در حقیقت، پروتزهای سینه به عنوان یک محصول مصنوعی، با گذشت زمان ممکن است نیاز به جایگزینی...

بهبودی بعد از جراحی کوچک کردن سینه

بهبودی بعد از جراحی کوچک کردن سینه

بهبودی پس از جراحی کوچک کردن سینه (ماموپلاستی) می‌تواند برای هر فرد متفاوت باشد و معمولاً به طور مرحله‌ای و تدریجی اتفاق می‌افتد. جراحی کوچک کردن سینه در دسته اعمال سنگین و پیچیده قرار دارد بنابراین برای دست‌یابی به بهبودی و نتیجه جراحی باید نکات و دستورالعمل های...

انجام جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه

انجام جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه

عمل همزمان لیفت سینه و پروتز سینه یک روش جراحی است که در آن فرآیند تغییر شکل، اندازه و بهبود افتادگی سینه‌ها به صورت همزمان انجام می‌شود. این روش معمولاً برای افرادی که تمایل به افزایش اندازه و حجم سینه و همچنین بهبود شکل و جلوگیری از افتادگی سینه دارند، به کار...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *