(021) 88662276 - 88660955 | ۰۹۳۷۱۷۴۴۹۳۷ info@dr-sanaee.com
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
دکتر افسانه ثنایی / جراحی زیبایی سینه / هزینه جراحی لیفت سینه چقدر است؟

هزینه جراحی لیفت سینه چقدر است؟

هزینه جراحی لیفت سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای هر فردی می‌تواند، متفاوت باشد. بنابراین برای تعیین هزینه قطعی و مشخص بیمار باید توسط پزشک معاینه شود در ادامه این مقاله فاکتورهای مهم و تاثیر گذار بر هزینه جراحی لیفت سینه را بررسی خواهیم کرد.

هزینه-جراحی-لیفت-سینه

بیشتر بخوانید: انواع روش‌های جراحی لیفت سینه

عوامل موثر بر هزینه جراحی لیفت سینه

هزینه جراحی لیفت سینه تحت تاثیر عواملی نظیر: نوع جراحی، تکنیک مورد استفاده، دستمزد جراح، کلینیک و … است. آشنایی با این عوامل به تخمین هزینه نهایی جراحی لیفت سینه کمک می‌کند. در ادامه به عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی پروتز سینه اشاره خواهیم کرد:

میزان افتادگی سینه

میزان افتادگی سینه یکی از عوامل موثر بر هزینه جراحی لیفت سینه است. هر چقدر میزان افتادگی بیشتر باشد، مدت زمان جراحی نیز افزایش پیدا می‌کند بنابراین هزینه عمل نیز بالاتر می‎رود. میزان افتادگی سینه و انتظار هر بیماری از انجام جراحی لیفت سینه متفاوت است.

تکنیک مورد استفاده در جراحی

جراحی لیفت سینه با تکنیک‌های مختلفی انجام می‌شود. پزشک متخصص بعد از معاینه بیمار و انجام آزمایشات، وضعیت سلامت فرد را بررسی می‌کند و با توجه به نتیجه مورد انتظار بیمار، روش جراحی را تعیین می‌کند. به طور کلی جراحی لیفت سینه با یکی از روش‌های: برش هلالی، برش دوناتی، برش عمودی، برش افقی، برش لنگری انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: جراحی لیفت سینه خانم در تهران

دستمزد جراح

دستمزد پزشکی که عمل لیفت سینه را انجام می‌دهد یکی از عوامل تعیین کننده هزینه نهایی این جراحی است. هرچه میزان تجربه و مهارت پزشک بالاتر باشد احتمال دارد دستمزد بالاتری دریافت کند. زیرا تخصص و تجربه پزشک تضمین کننده نتیجه جراحی خواهد بود. پزشکان با تجربه متقاضیان بیشتری نسبت به پزشکان کم تجربه تر دارند در نتیجه جراحی لیفت سینه اگر توسط جراحی متبحر و حرفه‌ای انجام شود، عوارض کمتری به دنبال خواهد داشت.

هزینه اتاق عمل

تجهیزاتی که در اتاق عمل استفاده می‌شود یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی لیفت سینه است هرچه تجهیزات به روز تر و مدرن‌تر باشد هزینه جراحی افزایش پیدا می‌کند.

هزینه کادر بیهوشی

جراحی لیفت سینه تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود بنابراین حضور یک متخصص بیهوشی برای بررسی علائم حیاتی بیمار حین عمل، الزامی است در نتیجه بخشی از هزینه جراحی لیفت سینه شامل دستمزد کارد بیهوشی می‌شود.

بیشتر بخوانید: کاندیدای لیفت سینه

هزینه آزمایش

پزشک متخصص در اولین اقدام برای انجام جراحی پروتز سینه انجام برخی آزمایشات را برای بیمار تجویز می‌کند. انجام این آزمایش‌ها هزینه‌هایی در پی دارد و هزینه نهایی جراحی لیفت سینه را افزایش می‌دهد.

مواد مصرفی

برای انجام هر جراحی وسایلی مانند: نخ بخیه، لباس یکبار مصرف و … استفاده می‌شود بنابراین این موارد به هزینه جراحی لیفت سینه اضافه می‌شود.

موقعیت جغرافیایی

هزینه جراحی لیفت سینه، از شهری به شهر دیگر متفاوت است. کلینیک‌ها و بیمارستان‌هایی شهرهای بزرگ، دارای تجهیزات کامل تر و پیشرفته تری هستند بنابراین برای اعمال جراحی هزینه بالاتری از بیمار دریافت می‌کنند.

جراحی‌های ترکیبی

برخی از جراحی‌های لیفت سینه با توجه به هدف متقاضی ممکن است با پروتز سینه همراه باشد بنابراین ترکیب چند جراحی ممکن است هزینه جراحی لیفت سینه را تا حد قابل توجهی افزایش دهد.

لباس‌های مخصوص

مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه نیازمند استفاده از لباس‌های خاصی نظیر سوتین‌های مخصوص است. این سوتین‌ها بعد از جراحی لیفت سینه به منظور حفاظت و جلوگیری از وارد شدن فشار به سینه استفاده می‌شوند. سوتین‌های مخصوص معمولا قیمت بالایی دارند بنابراین هزینه جراحی لیفت سینه را به طور محسوسی تحت تاثیر قرار می‌دهد.

هزینه‌های جانبی

هزینه‌های جانبی جراحی لیفت سینه شامل معاینات بعد از جراحی، پانسمان، کرم‌های ترمیم کننده، داروهای مصرفی و … است که در مجموع هزینه کلی عمل محاسبه می‌شود.

هزینه-جراحی-لیفت-سینه-با-بیمه

بیشتر بخوانید: روش های لیفت سینه

هزینه جراحی لیفت سینه با بیمه

جراحی لیفت سینه در بسیاری موارد با هدف زیبایی انجام می‌شود و بیمه‌ها به طور معمول هزینه جراحی‌های زیبایی را تقبل نمی‌کنند. بیمه‌های پایه فقط از جراحی‌های درمانی که انجام آن برای سلامتی فرد ضرورت دارد، حمایت کرده و بخشی از هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند. اما برخی از بیمه‌های تکمیلی ممکن است هزینه جراحی لیفت سینه را پوشش دهند بنابراین قبل از انجام این جراحی با شرکت بیمه خود ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت کنید.

سوالات متداول

نتیجه گیری

جراحی لیفت سینه در دسته اعمال زیبایی قرار دارد بنابراین نمی‌توان هزینه قطعی و مشخصی برای آن اعلام کرد. هزینه‌ها جراحی لیفت سینه به عواملی مانند: دستمزد جراح، تکنیک مورد استفاده، کلینیک انتخاب شده و … بستگی دارد بنابراین اگر قصد انجام این جراحی را دارید می‌توانید پس از مراجعه به پزشک و انجام معاینات در خصوص هزینه‌های جراحی سوال کنید تا برآورد دقیقی در خصوص آن داشته باشید.

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد. وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است. همچنین ایشان با بکارگیری تکنیک های مدرن و جدید اقدام به فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه جهت نگهداری و حفظ شکل سینه می کنند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه

مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه

مراقبت‌های بعد از جراحی لیفت سینه به مجموعه‌ای از اقدامات گفته می‌شود که در تسریع روند بهبودی اثر گذار هستند و دست یابی به نتیجه مطلوب را آسان تر می‌کند همچنین عدم رعایت این مراقبت‌ها موجب بروز عوارض متعددی می‌شود. جراحی لیفت سینه می‌تواند تحولی بزرگ در ظاهر و اعتماد...

بهترین جراح سینه در تهران را بیشتر بشناسید

بهترین جراح سینه در تهران را بیشتر بشناسید

بهترین جراح سینه در تهران کسی است که با توجه به مهارت و تجربه بالایی که در انجام جراحی‌های مختلف سینه دارد، بهترین نتیجه را از جراحی به دست آورد. یافتن بهترین جراح در این زمینه می‌تواند دغدغه بسیاری از افراد متقاضی جراحی سینه باشد در این مقاله به تشریح ویژگی‌های...

عمل لیفت سینه؛ بهترین روش درمان افتادگی سینه‌ها

عمل لیفت سینه؛ بهترین روش درمان افتادگی سینه‌ها

لیفت سینه که در اصطلاح پزشکی، ماستوپکسی نیز نام دارد، به تغییر پوزیشن و فرم سینه ها کمک می کند، بی آن که تغییری در اندازه سینه ها ایجاد شود.فرم سینه همواره تحت تاثیر عواملی از قبیل افزایش سن، نیروی گرانش

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *