(021) 88662276 - 88660955 info@dr-sanaee.com
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

لیپوماتیک با بی حسی

لیپوماتیک یکی از محبوب ترین روش های جراحی زیبایی است که در حال پیشرفت در بین مردم می باشد و می توان با بی حسی لیپوماتیک را برای کاندید لیپوماتیک انجام داد.

لیپوماتیک با بی حسی

لیپوماتیک چیست

لیپوماتیک معمولا در کلینیک  توسط بهترین دکتر پیکر تراشی و لیپوماتیک انجام می شود. لیپوماتیک دارای انواع روش های مختلفی است که با توجه به میزان مورد نیاز برای کاهش حجم چربی و ناحیه مورد نظر، جراح پلاستیک روش را انتخاب می کند و شروع به انجام جراحی لیپوماتیک می نماید.

در این روش که مقدار زیادی چربی برداشته می شود، جراح پلاستیک مقداری مواد دارویی را به ناحیه مورد نظر تزریق می کند. که باعث می شود تا این چربی ها با مدیریت و به درستی و به کمک کانول هایی که وارد کرده اند، چربی ها را تخریب کرده و خارج نمایند.

از آن جایی که تزریق این مواد دارویی نیز قبل از جراحی انجام می شود، ممکن است باعث افزایش خونریزی در افراد شود. همچنین به دلیل این نوع از جراحی پیکرتراشی نیز در افراد دارای حجم چربی اضافه انجام می شود، نیاز است تا بررسی ها و آزمایشات لازم قبل از جراحی در این گروه از افراد با دقت انجام شود.

لیپوماتیک یکی از محبوب ترین روش های جراحی زیبایی است که در حال پیشرفت در بین مردم می باشد و کاندید لیپوماتیک می تواند، لیپوماتیک با بی حسی را تجربه نماید. دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص نکات مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

لیپوماتیک با بی حسی چگونه انجام می شود؟

خانم دکتر ثنایی در این خصوص این گونه توضیح می دهند که، انجام جراحی های زیبایی با بی حسی دارای مزایای زیادی است و به طریق زیر انجام می شود:

با تزریق مواد بی حسی مخصوص و به میزان مورد نیاز برای جراحی در فرد جراحی لیپوماتیک آغاز می شود.

این مواد تزریق علاوه بر داروی بی حسی دارای داروهایی خاص برای کاهش میزان خونریزی در فرد کاندید لیپوماتیک است. بنابراین سبب می شود تا فرد در زمان جراحی و بعد از آن دچار خونریزی شدید و کم خونی نشود.

مزایای لیپوماتیک با بی حسی چیست؟

خانم دکتر ثنایی از جمله جراحان پلاستیک خوب است که از بی حسی برای انجام همه ی جراحی های زیبایی خود استفاده می کند به جز جراحی های زیبایی سینه در مورد مزایای لیپوماتیک با بی حسی می گویند که انجام جراحی لیپوماتیک با بی حسی دارای مزایای بسیار زیادی است و در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم.

مزایا:

  • در زمان انجام جراحی به دلیل آن که فرد فقط بی حس شده است، پس می تواند در زمان جراحی به جراح لیپوماتیک کمک نماید و این سبب می شود تا نتیجه جراحی بهتر باشد.
  • در مواد تزریقی بی حسی، دارویی وجود دارد که به مدت 1 الی 3 روز در بدن فرد باقی می ماند بنابراین فرد بعد از جراحی لیپوماتیک درد کمتری را احساس می کند و این بسیار خوشایند برای فرد خواهد. بود.
  • به دلیل این که این محلول تزریقی باعث کاهش خونریزی در زمان جراحی می شود، پس بعد از جراحی فرد به کم خونی دچار نمی شود.
  • از مزایای مهم این روش این است که به دلیل کاهش میزان خونریزی افرادی که دارای کم خونی هستند و نمی توانند این جراحی را با روش های دیگر لیپوماتیک نزد جراحان پلاستیک انجام دهند، به راحتی با این روش جراحی لیپوماتیک و یا هر جراحی زیبایی دیگر (جز جراحی زیبایی سینه) انجام دهند.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
خانم دکتر ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد.

وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است.
همچنین ایشان با بکارگیری تکنیک های مدرن و جدید اقدام به فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه جهت نگهداری و حفظ شکل سینه می کنند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 5 =

تماس با دکتر ثنایی