(021) 88662276 - 88660955 | ۰۹۳۷۱۷۴۴۹۳۷ info@dr-sanaee.com
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه
دکتر افسانه ثنایی / پیکر تراشی و تناسب اندام / لیپوماتیک بازو؛ بهترین روش کاهش چربی ناحیه بازو

لیپوماتیک بازو؛ بهترین روش کاهش چربی ناحیه بازو

بسیاری از مردم دنیا به دلیل تجمع چربی در قسمت های مختلف بدنشان ناراضی هستند. یکی از قسمت های بدن که تجمع چربی می تواند زیبایی آن را از بین ببرد، ناحیه بازو است. تجمع چربی در این قسمت منجر به شل شدن و آویزان شدن بازو شده و نمی توان این مشکل را به راحتی برطرف نمود. تنها روش برای برطرف کردن مشکل افتادگی و شل شدگی بازوها، انجام عمل لیپوماتیک بازو است. لیپوماتیک بازو به منظور خارج کردن چربی های اضافی بیمار از بازو ها با استفاده از پیشرفته ترین روش های جراحی زیبایی این کار صورت می گیرد. در روش لیپوماتیک بازو با ایجاد برشی بسیار کوچک چربی ها خارج می شود. با انجام این روش درمانی می توان پوست اضافی و چربی های زائد را از دور بازو برطرف کرده و به زیبایی بیشتر اندام کمک کرد. معمولا زنان نسبت به مردان بیشتر در معرض افتادگی بازو هستند. این افراد می توانند با انجام روش لیپوماتیک به راحتی افتادگی ناحیه بازوهای خود را برطرف کنند. خانم هایی که به این مشکل دچار می شوند، همیشه درگیر این مسئله هستند که از لباس هایی 2 الی 3 سایز بزرگتر از اندازه معمولی خود استفاده کنند.

این اتفاق جذابیت آنها را از بین برده و در بیشتر موارد اعتماد به نفس آنها را نیز کاهش می دهد. برخی از خانم ها تلاش می کنند با استفاده از روش های غیر جراحی افتادگی بازوهای خود را برطرف کنند. اما متاسفانه هیچ روشی بهتر از عمل لیپوماتیک بازو نمی تواند جذابیت و زیبایی را به اندام خانم ها باز گرداند. پس انجام این روش درمانی بهترین روش خواهد بود.  

افرادی که از بیهوشی می ترسند و یا نمی توانند به دلایل پزشکی، برای انواع جراحی زیبایی بیهوش شوند بهتر است به ادامه ی این مقاله توجه فرمایند.

از بین بردن چربی بازو

لیپوماتیک با بی حسی

خانم دکتر ثنایی برای افرادی که می خواهند لیپوماتیک با بی حسی انجام دهند، انواع جراحی های زیبایی را با بی حسی انجام می دهد. در این روش با بی حس کردن ناحیه جراحی، به راحتی لیپوماتیک را انجام می دهد. همچنین به دلیل استفاده از تکنیک نوین در بی حسی کردن افراد، میزان خونریزی را تا میزان زیادی کنترل می کند. که برای افرادی که دارای کم خونی هستند بسیار مهم و حیاتی است.

افرادی که کاندید لیپوماتیک بازو هستند نیز می توانند از این تکنیک بهره ببرند.

علت انجام لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک برای بازو به دلایل مختلف انجام می شود به طور مثال در افرادی که به دلیل افزایش و کاهش وزن، انجام ورزش های غیر اصولی و افتادگی پوست و چربی و همچنین به دلیل افزایش وزن دارای حجم زیادی از چربی در ناحیه  بازو هستند این جراحی را انجام می دهند. این جراحی مانند هر جراحی دیگری عوارض هایی خواهد داشت که بیشتر این عوارض بعد از گذشت چند هفته به طور طبیعی از بین خواهد رفت.

لیپوماتیک بازو با کاهش سایز چشمگیر
لیفت و کاهش حجم بازو
عمل زیبایی بازو

کاندید لیپوماتیک بازو

تمامی  افراد بالای 18 سال که نتیجه ی منطقی از عمل لیپوماتیک بازو انتظار دارند نیز می توانند این جراحی را انجام دهند. همچنین افرادی که از ورزش و رژیم غذایی سالم برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه خود نرسیده اند می توانند این جراحی را انجام دهند.

مزایای لاغری بازو با لیپوماتیک 

افرادی که با عمل لیپوماتیک بازو به دنبال لاغری بازوهای خود هستند مسلما می توانند از نتیجه این عمل جراحی رضایت به دست آورند. زیرا لاغری بازو با لیپوماتیک مزایای زیادی را در پی داشته که از جمله مهم ترین این مزایا باید به موارد زیر اشاره کنیم: 

عمل لیپوماتیک منجر به برطرف شدن شل شدگی بازوها، سفت شدن و لاغر شدن بازو می شود.

جراحی لیپوماتیک بازو می تواند به سرعت دوره بهبود را پیموده و در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه مطلوب را برای بیمار به همراه داشته باشد. 

برای انجام عمل لیپوماتیک بازو نیازی به برش زیاد نداشته و تنها با یک برش کوچک می توان چربی ها را از ناحیه بازو خارج کرد.

ظاهر عضلات بازو پس از جراحی لیپوماتیک تغییر کرده و کانتور بهبود می یابد. 

برای انجام عمل لیپوماتیک نیازی به بیهوشی عمومی نیست و با بیهوشی موضعی نیز امکان پذیر است. 

جراحی لیپوماتیک بازو

یکی دیگر از مزایای انجام جراحی لیپوماتیک بازو، تزریق کردن چربی های خارج شده از ناحیه بازو به دیگر قسمت های بدن است. افرادی که تمایل دارند قسمت های دیگر بدن خود را متناسب کنند می کنند پس از تخلیه چربی از بدن، آن را به دیگر قسمت های بدن تزریق نمایند. 

کاهش وزن با لیپوماتیک

باید این نکته را در نظر داشت که لیپوماتیک کردن بازو به منظور کاهش وزن انجام نمی شود بلکه برای بهتر کرد ظاهر بازو انجام می شود.

طول مدت لیپوماتیک بازو

با توجه به میزان مورد نیاز برای انجام لیپوماتیک بین 1 الی 3 ساعت زمان می برد. ممکن است در کنار لیپوماتیک بازو نیاز به جراحی زیبایی بازو و یا لیفت بازو باشد.

دوره نقاهت بعد از لیپوماتیک بازو

به دلیل آن که این جراحی نیمه تهاجمی است دوره نقاهت کمتری دارند. در حقیقت در این گروه از افراد بعد از گذشت 24 الی 48 ساعت از جراحی به راحتی می توانند به فعالیت های روزانه خود بپردازند. باید به مدت 2 هفته از لباس مخصوص (گن) استفاده نمایند.

به یاد داشته باشند که انجام فعالیت های ورزش بعد از لیپوماتیک بعد از 6 هفته امکان پذیر است.

 اهمیت مراقبت بعد از لیپوماتیک بازو

بیمارانی که مراقبت های قبل و بعد از جراحی لیپوماتیک بازو را جدی می گیرند، می توانند نتیجه بهتری از جراحی لیپوماتیک بازوی خود به دست آورند. از جمله مهم ترین مراقبت های بعد از عمل لیپوماتیک بازو باید به موارد زیر اشاره کنیم: 

داشتن استراحت کافی

بیمارانی که بعد از جراحی لیپوماتیک به میزان کافی استراحت دارند، می توانند از نتیجه بهتری بعد از عمل لیپوماتیک برخوردار باشند.

حتما برای داشتن استراحت کافی بهتر است از بالش ها و ملافه های راحت استفاده کنید تا استراحت مناسبی داشته باشید. 

مراقبت از محل زخم

بعد از انجام عمل لیپوماتیک محل برش به مدت 24 تا 48 ساعت ممکن است خونابه پس دهد. از این رو باید مراقب محل زخم باشید و اجازه دهید مایعات بیشتری از محل زخم خارج شود. این کار منجر می شود تا تورم و کبودی محل زخم بعد از عمل کاهش یافته و زخم سریعتر بهبود یابد. 

انجام پیاده روی بعد از عمل

قدم زدن و پیاده روی می تواند از لخته شدن خون در بدن جلوگیری نموده و خطر مرگ را از بیمار دور کند. انجام عمل لیپوماتیک تمام اعضای بدن را درگیر خواهد کرد. به همین دلیل بهتر است مراقبت های بعد از لیپوماتیک را بعد از عمل در اولویت خود قرار دهید. 

قیمت عمل لیپوماتیک بازو چقدر است؟ 

عوامل زیادی در هزینه جراحی لیپوماتیک بازو موثر هستند. اما به طور کلی قیمت این عمل جراحی بین 10 تا 14 میلیون تومان است. در صورتی که عمل لیپوماتیک بازو در بهترین و مجهزترین کلینیک و تحت نظر پزشک متخصص انجام شود، مسلما قیمت جراحی لیپوماتیک بیشتر خواهد شد. البته لازم به ذکر است که این مسئله می تواند عوارض جراحی لیپوماتیک بدن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. 

نکته دیگری که می تواند در قیمت نهایی لیپوماتیک بازو تاثیر گذار باشد، میزان چربی های تجمع یافته در ناحیه زیر بازو است. هر چه میزان چربی های بازو بیشتر باشد، مسلما تخلیه و برطرف کردن آنها نیاز به زمان و هزینه بیشتری خواهد داشت. در روش لیپوماتیک بازو، پزشک یک برش کوچک در زیر بازو برای خارج کردن چربی های اضافی از این ناحیه ایجاد می کند.

این چربی ها توسط لوله ای به نام کانولا از بازو خارج شده و زیبایی و تناسب را به بازو باز می گرداند. بهتر است پیش از اقدام به جراحی لیپوماتیک بازو در خصوص هزینه آن با پزشک مشورت کرده و اطلاعات به دست آورید. 

عمل لیپوماتیک بازو

بهترین دکتر برای لیپوماتیک بازو در تهران 

انجام عمل لیپوماتیک بازو در تهران زیر نظر پزشکان و متخصصان بسیاری انجام می شود. معمولا بیمارانی که به دنبال کسب نتیجه مناسب از عمل لیپوماتیک هستند، ترجیح می دهند زیر نظر بهترین جراح لیپوماتیک بازو اقدام کنند. پزشکی که از تجربه و مهارت بالایی برخوردار است می تواند نتیجه مطلوبی از جراحی بازو برای بیمار به ارمغان آورد. 

یک پزشک متخصص و با تجربه پیش از آغاز جراحی لیپوماتیک جلسه مشاوره ای با بیمار خود ترتیب داده و تمام اطلاعات لازم در خصوص مزایا و عوارض جراحی لیپوماتیک را به اطلاع او می رساند. تا بیمار با کسب اطلاعات دقیق اقدام به انجام جراحی نماید. برای آنکه بتوانید زیر نظر بهترین پزشکان و متخصصان تناسب اندام جراحی لیپوماتیک انجام دهید، بهتر است به کلینیک های معتبر مراجعه نمایید.

البته لازم به ذکر است که جراحی زیر نظر بهترین دکتر لیپوماتیک بازو در تهران می تواند هزینه جراحی زیادی را برای بیمار به همراه داشته باشد. اما این هزینه در برابر نتیجه مطلوب و بدون هیچ گونه عوارضی که بیمار از انجام جراحی به دست می آورد، چندان قابل توجه نخواهد بود. 

منبع:

https://elitebodysculpture.com/

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد. وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است. همچنین ایشان با بکارگیری تکنیک های مدرن و جدید اقدام به فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه جهت نگهداری و حفظ شکل سینه می کنند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط

جراحی ماموپلاستی با تکنیک اتو پروتز + عوارض و ماندگاری

همواره داشتن اندامی مناسب و ایده آل یکی از خواسته های بانوان بوده است. در بعضی از بانوان به دنبال بارداری، زایمان و شیردهی فرم سینه‌ها تغییر شکل پیدا کرده و همین مسئله باعث کاهش اعتماد به نفس در آن ها می‌شود از این جهت جراحی پروتز سینه را انتخاب می‌کنند. بعضی از...

بهترین جراح ماموپلاستی در تهران

ماموپلاستی یا عمل کوچک کردن سینه یک روش جراحی است که به کاهش حجم سینه می‌پردازید در این روش بخشی از چربی‌های اضافه به همراه بافت و پوست اضافی از سینه برداشته می‌شود تا سینه به اندازه و شکل دلخواه فرد تبدیل شود. دلایل انجام ماموپلاستی با اینکه سینه‌های بزرگ ممکن است...

بهترین جراح زیبایی پلک در تهران

مهم ترین عامل در زیبایی چشم‌ها، زیبایی پلک می‌باشد. پلک و اطراف چشم تحت تاثیر عوامل مختلفی ممکن است زیبایی و شادابی دوران جوانی خود را از دست بدهد، برخی از این عوامل عبارتند از: افزایش سن و عوارض ناشی از بالا رفتن سن مانند ایجاد چین و چروک‌های اطراف چشم گود افتادگی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *