(021) 88662276 - 88660955 info@dr-sanaee.com
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو به منظور خارج کردن چربی های اضافی بیمار از بازو ها با استفاده از پیشرفته ترین روش های جراحی زیبایی این کار صورت می گیرد. در روش لیپوماتیک بازو با ایجاد برشی بسیار کوچک چربی ها خارج می شود.

افرادی که از بیهوشی می ترسند و یا نمی توانند به دلایل پزشکی، برای انواع جراحی زیبایی بیهوش شوند بهتر است به ادامه ی این مقاله توجه فرمایند.

لیپوماتیک بازو

علت انجام لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک برای بازو به دلایل مختلف انجام می شود به طور مثال در افرادی که به دلیل افزایش و کاهش وزن، انجام ورزش های غیر اصولی و افتادگی پوست و چربی و همچنین به دلیل افزایش وزن دارای حجم زیادی از چربی در ناحیه  بازو هستند این جراحی را انجام می دهند. این جراحی مانند هر جراحی دیگری عوارض هایی خواهد داشت که بیشتر این عوارض بعد از گذشت چند هفته به طور طبیعی از بین خواهد رفت.

سن مناسب لیپوماتیک بازو

بسیاری از بیماران که می خواهند این جراحی را انجام دهند، افراد بالغ و بزرگسال هستند. با این حال این جراحی را می توان در افراد  بالای 18 سال انجام داد.

برای افراد مسن تر تمامی تاریخچه ی پزشکی و سلات فرد بررسی می شود مخصوصا جراحی های قبلی که در ناحیه بازو یا دست انجام داده است نیز از بیمار پرسیده می شود. زیرا ممکن است به دلیل عدم اطلاع از سابقه ی پزشکی و دارو های درمانی مصرفی عوارضی متحمل فرد شود.

کاهش وزن با لیپوماتیک

باید این نکته را در نظر داشت که لیپوماتیک کردن بازو به منظور کاهش وزن انجام نمی شود بلکه برای بهتر کرد ظاهر بازو انجام می شود.

کاندید لیپوماتیک بازو

تمامی  افراد بالای 18 سال که نتیجه ی منطقی از جراحی لیپوماتیک بازو انتظار دارند نیز می توانند این جراحی را انجام دهند. همچنین افرادی که از ورزش و رژیم غذایی سالم برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه خود نرسیده اند می توانند این جراحی را انجام دهند.

طول مدت لیپوماتیک بازو

با توجه به میزان مورد نیاز برای انجام لیپوماتیک بین 1 الی 3 ساعت زمان می برد. ممکن است در کنار لیپوماتیک بازو نیاز به جراحی زیبایی بازو و یا لیفت بازو باشد.

 لیپوماتیک بازو به منظور خارج کردن چربی های اضافی بیمار از بازو ها با استفاده از پیشرفته ترین روش های جراحی زیبایی این کار صورت می گیرد.در این روش با ایجاد برشی بسیار کوچک چربی ها خارج می شود.دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص نکات مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

لیپوماتیک با بی حسی

خانم دکتر ثنایی برای افرادی که می خواهند لیپوماتیک انجام دهند، با بی حسی انواع جراحی های زیبایی را با بی حسی انجام می دهد. در این روش با بی حس کردن ناحیه جراحی، به راحتی لیپوماتیک را انجام می دهد. همچنین به دلیل استفاده از تکنیک نوین در بی حسی کردن افراد، میزان خونریزی را تا میزان زیادی کنترل می کند. که برای افرادی که دارای کم خونی هستند بسیار مهم و حیاتی است.

افرادی که کاندید لیپوماتیک بازو هستند نیز می توانند از این تکنیک بهره ببرند.

دوره ی نقاهت بعد از لیپوماتیک بازو

به دلیل آن که این جراحی نیمه تهاجمی است دوره ی نقاهت کمتری دارند. در حقیقت در این گروه از افراد بعد از گذشت 24 الی 48 ساعت از جراحی به راحتی می توانند به فعالیت های روزانه خود بپردازند. باید به مدت 2 هفته از لباس مخصوص (گن) استفاده نمایند.

به یاد داشته باشند که انجام فعالیت و ورزش های سنگین بعد از 6 هفته امکان پذیر است.

.elitebodysculpture.com/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
خانم دکتر ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد.

وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است.
همچنین ایشان با بکارگیری تکنیک های مدرن و جدید اقدام به فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه جهت نگهداری و حفظ شکل سینه می کنند.

بیشتر بدانیم
جراحی لیفت سانترال لب چگونه انجام می شود؟
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 16 =

Call Now Buttonتماس با دکتر ثنایی