(021) 88662276 - 88660955 info@dr-sanaee.com
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

لیفت باسن

باسن به عنوان یکی از اندام هایی که زنان نسبت به زیبایی آن بسیار حساس هستند نیز مانند نواحی دیگر بدن در اثر افزایش سن و استهلاک ناشی از نشستن زیاد و به خاطر موقعیت ویژه باسن در تحمل وزن بدن، دچار پیری و چین و چروک و شل شدگی می شود و زیبایی خود را از دست می دهد.

لیفت باسن

پس اگر از این مورد رنج می برید و نسبت به از دست رفتن زیبایی باسن خود ناراحتید می توانید با مراجعه به جراح لیفت باسن، مجددا زیبایی باسن خود را به دست آورده و طراوت و شادابی جوانی را مجددا به دست آورید.

به طور کلی روشهای زیادی برای زیبا سازی باسن وجود دارد از جمله: عمل های جراحی زیبایی برای لیفت باسن، لیفت باسن برزیلی، که در آن با استفاده از تزریق چربی به باسن می باشد. همچنین می توان از پروتز باسن به منظور لیفت باسن استفاده کرد.

روش جراحی لیفت باسن

در این روش با بریدن پوست های اضافی که به دلایل مختلف باعث بد فرمی باسن شده و یا استخراج چربی از سایر مناطق بدن  و تزریق آن به باسن، لیفت باسن انجام می شود تا پوست باسن حالتی صاف و یک دست پیدا کند. یک روش بسیار معمول و مشهور در جراحی لیفت باسن گلوتوپلاستی است که در آن جراح با بالاکشیدن پوست باسن نسبت به شکل دهی و تغییر شکل باسن اقدام می کند. این جراحی با تزریق چربی به زیر پوست باسن با نوع برزیلی متفاوت است. در بسیاری موارد ممکن است جراح زیبایی شما تلفیقی از روشهای موجود را تجویز کند. بنابراین برای دست یافتن به ایده آل ترین نتیجه باید به متخصص زیبایی خود اعتماد کنید.

لیفت باسن برای چه کسانی مفید است؟

افراد سالم با وزن متناسب و غیر سیگاری که دارای سبک زندگی سالم و ورزش مرتب هستند بهترین کاندیدای استفاده از جراحی لیفت باسن تلقی می شوند. بهتر است پس از تصمیم گیری برای این اقدام و بعد از جراحی موارد زیر را رعایت کنید:

  • انجام آزمایشات بالینی پیش از عمل برای بررسی وضعیت سلامت جسم و روح
  • توقف در مصرف داروهای خاص به ویژه ضد التهاب و داروهای گیاهی
  • بعد از جراحی به مدت یک تا دو هفته نشستن را ممنوع کنید. سپس می توانید به زندگی و کار خود ادامه دهید.
  • فعالیت شدید و کارهای خاصی که به زخم های جراحی فشار می آورند را کنار بگذارید تا بهبودی کامل دست دهد.
  • برای به دست آمدن نتیجه نهایی لازم است بین شش ماه تا یک سال صبر کنید.
  • رژیم غذایی متناسب داشته باشید تا از لاغر شدن یا چاق شدن غیر متناسب پرهیز شود.
بیشتر بدانیم
این شما و این بهترین روشهای نوین درمان چاقی

اگر از این مورد رنج می برید و نسبت به از دست رفتن زیبایی باسن خود ناراحتید می توانید با مراجعه به جراح لیفت باسن، مجددا زیبایی باسن خود را به دست آورده و طراوت و شادابی جوانی را مجددا به دست آورید .دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص نکات مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

نتایج لیفت باسن

برای آن که نتایج لیفت باسن را متوجه شوید، باید با توجه به روشی که برای لیفت باسن استفاده شده است، بین 3 تا 6 ماه صبر کنید.

دکتر ثنایی  دراین خصوص این گونه توضیح می دهند، که اگر تزریق چربی به باسن به لیفن باسن انجام شده است باید 3 ماه بعد از تزریق نتیجه را مشاده کرد زیرا قبل از آن تورم و چربی های اضافی سبب فرم دهی به باسن می شود.

همچنین در افرادی که پروتز باسن انجام داده اند، نیز تا اتمام ورم های بعد از جراحی باید صبور باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
خانم دکتر ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد.

وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است.
همچنین ایشان با بکارگیری تکنیک های مدرن و جدید اقدام به فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه جهت نگهداری و حفظ شکل سینه می کنند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

Call Now Buttonتماس با دکتر ثنایی