(021) 88662276 - 88660955 | ۰۹۳۷۱۷۴۴۹۳۷ info@dr-sanaee.com
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
دکتر افسانه ثنایی / تکنیک های غیر جراحی / جذابیت و زیبایی با “لیفت ابرو با بوتاکس”

جذابیت و زیبایی با “لیفت ابرو با بوتاکس”

لیفت ابرو با بوتاکس جایگاه ویژه ای در میان افراد جویای زیبایی و شادابی دارد. این تکنیک به صورت غیرتهاجمی و بدون نیاز به تیغ جراحی قابل انجام است. شاید همین امتیاز لیفت ابرو با بوتاکس توجه افراد را به خود جلب کرده است و هر ساله افراد بی شماری اعم از مرد و زن به دنبال بالا کشیدن ابروی خود به واسطه ی تزریق بوتاکس هستند. اهمیت به زیبایی و شادابی پوست مقوله ای انکار ناپذیر و فطری در وجود انسان است. چه زن باشی و چه مرد، از اینکه چهره ای جوان، با پوست شاداب داشته باشی، حس خوشایندی پیدا می کنی و با اعتماد به نفس بیشتری در اجتماع حاضر می شوی!؟ چه کسی را سراغ دارید که مخالف این حقیقت باشد؟!!

 • آیا کسی را می شناسید که از زیبایی فراری باشد و خود را تسلیم روند پیری و کهولت سن کرده باشد؟
 • مطمئنا برای خود شما هم اتفاق افتاده است که بارها هنگامی که جلوی آیینه ایستاده اید، صورت خود را از جهات مختلفی ارزیابی کرده اید. مثلا با خود گفته اید، اگر ابروهایم کمی بالاتر بود، چشمانم کشیده تر و جذاب تر نشان داده می شد!
 • یا حتی ممکن است با خود بگویید اگر این جای جوش ها روی صورتم نبود، قطعا زیباتر و جذاب تر به نظر می رسیدم!

معمولا اولین راهی که برای رسیدن به زیبایی ذهنتان را به خود مشغول می سازد، امتحان و تجربه روش های ساده و غیرتهاجمی است. در ادامه این مطلب قصد داریم تزریق بوتاکس به ابرو و نتایج حاصل از آن را مورد بررسی قرار دهیم. همراه ما باشید.

فیلم بوتاکس ابرو

شاید شما هم زمانی که قصد انجام یک اقدام درمانی یا زیبایی دارید، به دنبال دیدن فیلم تکنیک مورد نظر خود در گوگل یا هر فضای مجازی دیگر می گردید.

مشاهده فیلم تزریق بوتاکس به ابرو به شما این امکان را می دهد، که قبل از اقدام به این روش زیبایی با مراحل و روند آن آشنا شوید و تصویر سازی مناسبی از این تکنیک زیبایی و تاثیر آن در جوانسازی پوست، در ذهنتان نقش ببندد.

در این قسمت فیلمی از بالا کشیدن ابرو با تزریق بوتاکس توسط دکتر افسانه ثنایی (جراح پلاستیک) در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است:

چرا بوتاکس را انتخاب کرده اید؟

در این قسمت لازم است دلیل انتخاب بوتاکس برای لیفت ابرو یا پیشانی را بررسی نماییم. همانطور که در مباحث قبلی به آن اشاره کردیم:

بوتاکس نوعی سم می باشد که توانایی فلج کردن موقت عضلات صورت را دارد. این توانایی سبب شده است؛ عضلاتی که نقش مهمی در ایجاد چین و چروک های پوستی داشته اند، برای مدتی غیرفعال شوند.

این فلج شدن موقت عضلات باعث کشیده شدن پوست نیز می شود. به یاد داشته باشید انتخاب نقطه مورد نظر برای تزریق بوتاکس، باید زیر نظر جراح پلاستیک صورت پذیرد.

اگر ماده بوتاکس به نقطه اشتباه تزریق شود، ممکن است نتایج معکوس و عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

از جمله روش های دیگری که امروزه برای افزایش جذابیت و شادابی چهره از آن استفاده می شود عبارتند از:

نمونه جراحی بلفاروپلاستی دکتر افسانه ثنایی
نمونه جراحی بلفاروپلاستی دکتر افسانه ثنایی

بالا بردن ابرو با بوتاکس

بالا بردن ابرو با بوتاکس به قدری محبوب و پرمخاطب است که پیر و جوان نمی شناسد. شاید خیلی ها تزریق بوتاکس به پیشانی یا ابرو را روشی برای مهار علائم پیری و مقابله با عوارض آن می دانند. ولی در واقعیت استفاده از این روش در سنین پایین تر (دوران جوانی) نیز رایج و محتمل است.

همانطور که بارها شنیده اید؛ پیشگیری بهتر از درمان است. بنابراین اگر از سنین پایین تر به جوان ماندن و شادابی پوست اهمیت بدهیم، دیرتر شاهد ظهور علائم پیری در چهره ی خود خواهیم بود.

شاید در اطراف خود کسی را سراغ داشته باشید که در عین میانسال بودن، از صورتی صاف و شفاف برخوردار باشد. مطمئنا شما با دیدن چهره این فرد، دغدغه های زیادی ذهنتان را به خود مشغول می سازد.

با خود می گویید، رمز موفقیت این فرد چیست؟ چگونه با این سن صورتی به این زیبایی و جذابی دارد؟

ما جواب این سوال را به شما می دهیم. اگر از سنین پایین تر که هنوز داربست های جوانسازی پوست (کلاژن و الاستین) در حال فعالیت هستند، به جوانی و شادابی پوست خود اهمیت دهید، شما هم می توانید این جوانی و شفافیت را تا دوران میانسالی و بالاتر از آن حفظ کنید. به همین راحتی!!!

فواید بالا بردن ابرو با بوتاکس

از جمله مزایای تزریق بوتاکس به ابرو که می توان در آن تأمل نمود، عبارتند از:

 • بدون نیاز به بیهوشی
 • بدون نیاز به تیغ جراحی
 • نتایج این تکنیک زیبایی 24 تا 48 ساعت بعد از تزریق نمایان می شوند.
 • بدون نیاز به بستری
 • دوره نقاهت خیلی کوتاه
 • با کمترین عارضه
 • سازگار با هر نوع سلیقه
 • موقتی بودن نتایج حاصل از آن

شاید اطلاع از موارد ذکر شده خود شما را نیز بیشتر به سمت تجربه این روش زیبایی و جوانساز، سوق دهد. پس اگر به فکر لیفت ابروی خود هستید، لازم است در مرحله اول تزریق بوتاکس را تجربه کنید و تا مزایای شگفت انگیز آن بهره مند شوید.

بالا کشیدن ابرو با بوتاکس
بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

افراد مناسب برای لیفت ابرو با بوتاکس

شدت افتادگی و چین و چروک های پوستی پارامترهای بسیار مهمی در انتخاب کاندید مناسب برای تزریق بوتاکس می باشند.

پزشک متخصص در جلسات معاینه حضوری، شرایط پوستی شما را مورد ارزیابی دقیق قرار می دهد.

عمق چین و چروک ها، شدت افتادگی پوست، جنس و ضخامت پوست می توانند نوع روش انتخابی از سوی پزشک را تحت تاثیر قرار دهند. اگر شدت این موارد به قدری باشد که بوتاکس پاسخگوی مناسبی برای درمان و رفع آن ها باشد، فرد کاندید مناسبی برای تجربه ی این روش زیبایی محسوب می شود.

در غیر این صورت با شدید بودن عمق چین و چروک ها و یا افتادگی پوست لازم است از سایر روش ها مثل جراحی لیفت صورت بدون بیهوشی، برای کسب نتایج ماندگار، ایده آل و رضایت بخش استفاده نمود.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که؛ قبل از هرگونه اقدام زیبایی یا درمانی به بهترین جراح پلاستیک مراجعه کنید تا شرایط پوستی شما و ضایعات آن مورد معاینه دقیق قرار بگیرند و متناسب با آن، بهترین روش برای برطرف شدن عوارض موجود از سوی پزشک متخصص انتخاب شود.

تزریق بوتاکس به ابرو
تزریق بوتاکس به ابرو

ماندگاری بوتاکس ابرو

 • نتایج حاصل از تزریق بوتاکس به ابرو یا پیشانی تحت تاثیر عوامل زیر هستند:
 • نقطه ی مورد نظر برای تزریق بوتاکس
 • توانایی عضله هدف در ایجاد چین و چروک های پوست (از نظر قدرت عضلانی)
 • جنس و شرایط پوستی بیمار
 • بیماری های زمینه ای یا احتمال حساسیت فرد به ماده ی تزریق شده
 • شیوه تزریق پزشک متخصص
 • نوع بوتاکس تزریقی
 • مقدار بوتاکس تزریقی
 • اهمیت فرد به مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

تمام موارد فوق الذکر در چگونگی نتایج حاصل از این روش زیبایی موثر هستند. به خاطر داشته باشید هرکدام از این موارد نیز به نوبه خود می توانند در مدت زمان ماندگاری نتایج تزریق بوتاکس به ابرو، هم تاثیرگذار باشند.

تاثیر نوع بوتاکس در مدت زمان ماندگاری

همانطور که در مطالب بالاتر به آن اشاره کردیم؛ نوع و کیفیت بوتاکس های حاضر در بازار امروز، متفاوت است.

بنابراین با کمی تامل می توان به این نکته پی برد که، مدت زمان ماندگاری بوتاکس نیز به کیفیت و نوع آن بستگی دارد. بوتاکس نوعی سم می باشد که متناسب با ساختار بدن انسان، تضعیف و سازگار شده است.

هرچه میزان سم بوتاکس بیشتر باشد، مدت زمان فلج شدن عضله مورد نظر بیشتر خواهد بود و بالعکس هرچه میزان و توانایی سم بوتاکس کمتر و تضعیف شده تر باشد، نتایج از ماندگاری کوتاه تری برخوردار می شوند.

خلاصه مطلب

لیفت ابرو با بوتاکس، با اعمال بی حسی موضعی و در زمان کوتاهی قابل انجام می باشد. نتایج حاصل از این تکنیک زیبایی 24 تا 48 ساعت بعد از تزریق (بسته به شرایط پوستی و قدرت عضله هدف) ظاهر می شوند.

برای داشتن تزریقی موثر و کارآمد لازم است بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در تهران را شناسایی کرده و به او مراجعه نمایید. زیرا یک پزشک متخصص و مجرب علاوه بر دانش بالا، مهارت زبان زدی در ایجاد نتایج ایده آل و رضایت بخش دارد.

اگر تمایل به انجام لیفت ابرو با بوتاکس دارید، ابتدا به پزشک مراجعه نمایید تا شرایط پوستی شما مورد ارزیابی قرار بگیرد. مطمئن باشید پزشک متخصص با انجام معاینات لازم بهترین راه برای رسیدن به انتظارات و خواسته های شما را انتخاب می نماید.

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد. وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است. همچنین ایشان با بکارگیری تکنیک های مدرن و جدید اقدام به فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه جهت نگهداری و حفظ شکل سینه می کنند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
تزریق چربی به باسن از فریب تا واقعیت!

تزریق چربی به باسن از فریب تا واقعیت!

امروزه تبلیغات وسیعی درباره پیکرتراشی و تزریق چربی به باسن در بین پزشکان و بیماران رایج شده است. تصاویر کمرهای بسیار باریک همراه با باسن های بسیار برجسته در اینستاگرام به وفور دیده می شود. با دیدن این تصاویر، بیماران به شدت

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *