امکان عمل همزمان ابدومینوپلاستی و لیفت سینه وجود دارد؟

عمل همزمان ابدومینوپلاستی و لیفت سینه

بسیاری از بانوان پس از زایمان و به دنیا آوردن فرزندی دیگر و یا در اثر افزایش سن، دیگر مانند گذشته از اندام خود راضی نیستند و دائما نسبت به بدفرمی موضعی اندام های خود احساس ناراحتی و نارضایتی دارند.

معمولا سینه ها و شکم اولین و مهمترین بخش هایی از بدن هستند که پس از زایمان دچار شلی و افتادگی شدید می شوند و حالت اصلی خود را از دست می دهند. افتادگی سینه ها و شکم معمولا احساس جوانی و زیبایی را به شدت از خانم ها سلب می کند و باعث می شود تا اعتماد  به نفس آن ها در مهمانی ها و مهم تر از آن در زندگی زناشویی، کاهش یابد.

اما از آنجایی که داشتن ظاهری زیبا و اندامی جذاب و دلربا حق همه بانوان است، امروزه عمل های جراحی لیفت سینه و جراحی ابدومینوپلاستی یا سایر روش های پیکرتراشی، این مشکل را حل کرده و فرد را به اندام دلخواه او می رساند.

نمونه جراحی ابدومینوپلاستی دکتر افسانه ثنایی

نمونه جراحی ابدومینوپلاستی دکتر افسانه ثنایی

لیفت سینه چیست و چه تغییری ایجاد می کند؟

لیفت سینه یا ماستوپکسی نوعی عمل جراحی زیبایی است که سینه های فرد را مانند ایام جوانی خوش فرم، سفت و محکم می کند.

  • این عمل جراحی؛ افتادگی و شل شدگی بافت سینه را به طور کلی از بین می برد.
بخوانید  نکات طلایی تناسب اندام با لیپوساکشن

در گذشته افراد برای از بین بردن افتادگی و شل شدگی سینه های خود به سراغ جراحی کوچک کردن سینه ها (ماموپلاستی) می رفتند.

اما امروزه با روش ماستوپکسی دیگر نیازی به کوچک کردن سایز سینه ها نیست! بلکه می توان سینه ها را با همان سایزی که دارند، در وضعیت بالاتری قرار داد و با این کار آن ها را خوش فرم و زیبا نشان داد.

البته این به آن معنا نیست که در عمل لیفت سینه نمی توان سایز سینه ها را تغییر داد، بلکه از مزایای این عمل این است که در آن امکان افزایش و کاهش سایز سینه ها هم وجود دارد.

همچنین گفتنی است عمل جراحی لیفت سینه به این صورت انجام می شود که پوست سینه و بافت های اطراف آن کشیده شده و به حالت دلخواه، فرم داده می شود.

لیفت شکم به چه صورت است؟

لیفت شکم یا ابدومینوپلاستی نوعی عمل جراحی زیبایی است که در آن پوست های شل شده و پایین افتاده ی شکم و اطراف آن از بین می روند.

بخوانید  درمان سریع گودی و سیاهی زیر چشم

لیفت شکم روشی کارآمد و موثر است که در آن چربی ها و بافت های اضافی شکم برداشته می شوند. اما باید توجه داشت که عمل لیفت با کاهش وزن متفاوت است و صرفا مخصوص کسانی است که از افتادگی شکم خود رنج می برند.

در عین حال که لیفت شکم به طور مستقیم و اولیه نمی تواند در کاهش وزن تاثیرگذار باشد؛ اما در عوض برای افرادی که پیش تر اضافه وزن داشته اند ولی در حال حاضر وزن خود را کاهش داده اند، گزینه بسیار مناسبی برای زیبایی اندام خواهد بود.

البته این افراد باید توجه داشته باشند که در صورت انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی باید از هرگونه افزایش وزن احتمالی در آینده جلوگیری کنند چراکه در غیر این صورت نتایج حاصل از عمل قابل بازگشت خواهد بود.

  • بنابراین توصیه می شود افرادی که عمل زیبایی شکم انجام داده اند، به رژیم غذایی و فعالیت ورزشی خود توجه ویژه ای داشته باشند.

 

آیا عمل همزمان زیبایی شکم و لیفت سینه ممکن است؟

از آنجایی که در بین بسیاری از بانوان افتادگی سینه ها و شکم به طور همزمان رخ می دهد و معمولا افرادی که دچار یکی از آن ها باشند از دیگری هم رنج می برند، شاید این سوال برای بسیاری از افراد پیش بیاید که آیا می توان این اعمال جراحی را به صورت همزمان و دریک جلسه انجام داد؟

بخوانید  پروتز سینه

خبر خوب به این دسته از افراد این است که عمل جراحی زیبایی لیفت سینه و شکم یا همان ابدومینوپلاستی جزء آن دسته از عمل هایی هستند که امکان انجام همزمان آن ها به طور موفقیت آمیز و بدون خطر وجود دارد.

  • انجام همزمان این دو عمل همواره در بین عمل های همزمان متدال است و از اقبال زیادی برخوردار بوده است.

تصاویر مربوط به عمل همزمن ابدومینوپلاستی و لیفت سینه را در صفحه اینستاگرام دکتر افسانه ثنایی مشاهده کنید.

آیا امکان عمل ابدومینوپلاستی بدون بیهوشی وجود دارد؟

از آنجایی که اعمال بیهوشی روی فرد همواره می تواند عوارض و خطرات کوتاه مدت و بلندمدتی را به همراه داشته باشد، بنابراین انجام این عمل جراحی، بدون انجام بیهوشی عمومی از اهمیت زیادی برخوردار است.

خصوصا اهمیت این موضوع برای افرادی که از نظر پزشکی ریسک بیهوشی در آنها بالاتر است یا دچار کهولت سن و بیماری های خاصی هستند، نمایان تر است.

گفتنی است که امروز انجام عمل جراحی زیبایی شکم بدون بیهوشی توسط بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران بدون هیچ خطر و ریسکی با موفقیت تمام انجام می شود.

لیفت سینه

لیفت سینه که در اصطلاح پزشکی…

ادامه مطلب

لیفت سینه

پروتز سینه

عمل زیبایی پروتز سینه در…

ادامه مطلب

جراحی پروتز سینه

عمل ابدومینوپلاستی

عمل زیبایی شکم یا همان…

ادامه مطلب

ابدومینوپلاستی

برچسب ها:

پاسخ

سه + یازده =

Call Now Button