جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی به تغییر شکل بینی طی جراحی پلاستیک اطلاق می شود.

بسیاری از افراد از اندازه و یا شکل بینی خود ناراضی هستند بینی بخشی از زیبایی چهره را  تحت تاثیر قرار می دهد و باعث تعادل اعضای صورت می شود. بسیاری از مردم برای تغییر شکل بینی خود جراحی زیبایی بینی انجام می دهند تا هماهنگی در اجزای صورتشان حفظ شود.در برخی از افراد با انجام جراحی یا بهبود موقعیت چانه و فک نیز این هماهنگی ایجاد می شود ولی افراد بیشتر بر روی بینی خود تمرکز دارند.

در حالی که تکنیک های جراحی بینی در حال پیشرفت هستند، محدودیت هایی وجود دارد که چقدر بینی را می توان با کمک جراحی تغییر دارد.

بخوانید  شگفتی های درمان قطعی عرق زیر بغل با تزریق بوتاکس

جراحی زیبایی بینی

نتایج جراحی بینی به چه مواردی بستگی دارد؟

نتایج جراحی زیبایی بینی به مواردی چون اندازه بینی ، نوع پوست و سن بیمار بستگی دارد. مهمتر از آن دریافت میزان انتظار بیمار و نتیجه آن از جراحی است.

دلایل انجام جراحی زیبایی بینی چیست؟

دلایل زیبایی

اکثر مردم که بینی خود را دوست ندارند، زیرا با ظاهر بینی شان مشکل دارند. اغلب مردم دارای قوز بینی هستند و این باعث می شود تا موقعیت نوک بینی تغییر کند. به همین دلیل جراحی زیبایی بینی انجام می دهند. برخی از افراد هیچ نیازی به انجام این جراحی ندارند و فقط به دلایل شخصی و یا اجتماعی می خواهند این جراحی را انجام دهند که باید جراح در این خصوص با افراد صحبت نماید.

دلایل پزشکی

سایر بیماران به علت آسیب وارده به بینی به جراح پلاستیک مراجعه می کنند. ممکن است بینی بعد از یک حادثه شکسته و یا آسیب دیده باشد. برخی از افراد ممکن است مشکلات تنفسی عملکردی مربوط به راه هوایی بینی داشته باشند. در این موارد،جراحی بینی جزو راه های درمانی به شمار می رود در غیر این صورت جراحی زیبایی می باشد.

جراحی زیبایی بینی از مهمترین جراحی های زیبایی صورت است و انتخاب یک جراح پلاستیک خوب می تواند افراد را به انتظارات معقولی که دارند برساند. دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص موارد مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

چه جراحی هایی بر روی بینی انجام می شود؟

  • جراحی پل بینی (دیواره بینی)
  • جراحی نوک بینی
  • جراحی پره های بینی
  • جراحی طول بینی (قوز بینی)
  • جراحی عرض بینی (کوچک کردن بینی)
  • بازسازی جراحات و شکستگی های بینی
  • بهبود راه های تنفسی
بخوانید  عوارض ناگوار جراحی ابدومینوپلاستی را جدی بگیرید

تکنیک های جراحی زیبایی بینی

با توجه به موارد فوق برای انجام جراحی بینی روش های مختلفی وجود دارد. جراح پلاستیک بعد از بررسی بینی میزان و نوع جراحی بینی را مشخص می کند. حتی نوع جراحی که جراحی بینی باز و یا جراحی بینی بسته بعد از بررسی ها انجام می شود.

جراحی بینی بسته

با توجه به موقعیت بینی ومیزان برش که بر روی بینی زده می شود این نام بر روی آن اطلاق شده است.

جراحی بینی باز

افرادی که به دلیل جراحت و آسیب به جراح پلاستیک مراجعه می نمایند، نیز شامل این نوع زا جراحی قرار دارند. همچنین داوطلبان جراحی زیبایی بینی که نیاز به تغییر اساسی در بینی شان هستند نیز کاندید این نوع از زینوپلاستی هستند.

بخوانید  مراقبت های بعد از لیپوماتیک

درد این روش برشهای عمیق تری زده می شود و شاید نیاز به ایمپلنت هایی برای نگهداری پل بینی باشد.

با این حال نتیجه هر دو نوع از جراحی کاملا مشخص است و فرد بعد از گذراندن دوره نقاهت می تواند تغییر عمده را در ظاهر بینی خود ببیند.

توصیه می شود تا برای انجام جراحی زیبایی بینی به بهترین جراح پلاستیک مراجعه نمایید تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

http://www.bapras.org.uk/public/patient-information/surgery-guides/rhinopla

دیگر جراحی های زیبایی دکتر افسانه ثنایی جراح پلاستیک

ابدومینوپلاستی

لیفت سینه 

جراحی پروتز سینه 

لیپوماتیک

جراحی زیبایی سینه

برچسب ها:

پاسخ

17 − 3 =

Call Now Button