بهترین جراح پیکر تراشی

بهترین جراح پیکر تراشی

اگر به دنبال بهترین جراح پیکر تراشی هستید ولی نمی دانید که باید این جراح چه ویژگی هایی داشته باشد. خانم دکتر ثنایی مطالب مفیدی را در اختیارتان می گذارند.

ممکن است فرد بعد از مدت ها تلاش برای رسیدن به تناسب اندام و زیبایی همچنان به هدف خود نرسیده باشد و به این نتیجه برسد که جراحی پیکر تراشی می تواند بهترین راه برای رسیدن به خواسته هایش باشد و به دنبال بهترین جراح پیکر تراشی باشد.

پیدا کردن یک جراح پیکر تراشی

اگر شما در حال برنامه ریزی برای یک عمل جراحی مانند یکی از عمل های پیکرتراشی هستید ، درمورد پیدا کردن یک جراح دارای مجوز که به طور رسمی در جراحی پلاستیک تحصیل کرده است بسیار کوشا باشید.

با توجه به ماهیت پرسود در جراحی پلاستیک و رویه های زیبایی ، موارد بسیاری از کلاهبرداری با افرادی که وانمود می شوند جراح پلاستیک هستند بسیار شایع است. بنابراین به دنبال بهترین جراح پلاستیک و پیکر تراشی باشید که دارای تجربه و مهارت کافی است.

اگر در مورد این واقعیت که قصد انجام جراحی را دارید راحت هستید و کسی را می شناسید که جراحی مشابهی داشته است ، می دانید در مورد جراح خود از آنها سؤال کنید. آیا آنها جراح خود را به دوستی که دارای همان عمل جراحی باشد توصیه می کنند؟ آیا آنها از نتیجه نهایی عمل جراحی خود راضی بودند؟ آیا جراح آنها حاضر به پاسخگویی به سوالاتشان بود؟

بخوانید  پیکر تراشی

دوست شما می تواند به شما بگوید که آیا آنها به اندازه کافی برای عمل جراحی آماده شده اند و آیا اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری دریافت کرده اند یا خیر. فراموش نکنید که بپرسید که آنها در مورد امکاناتی که در آن عمل پیکرتراشی انجام شده است چه احساسی داشتند. اگر آنها یک نتیجه خوبی را به شما بدهند ، شما یک جراح دیگری دارید که باید در نظر بگیرید.

قبل از تصمیم گیری ، اطلاعات مربوط به جراح را بررسی کنید

قبل از انجام جراحی حتما از بهترین جراح پیکرتراشی، بخواهید تا از تجربیات و تخصص های خود برای شما بیان کند و حتما مدارک لازم در این خصوص را از او بخواهید. همچنین در صورت امکان از جراخی های قبلی عکس هایی را ببنید و نتایج آن را هم از جراح پبکر تراشی بخواهید.

بعد از این بررسی ها وقت کافی برای انتخاب بهترین جراح پیکر تراشی بگذارید تا بتوانید بهترین جراحی را داشته باشید تا از نتیجه آن راضی باشید.

بخوانید  بهترین جراح پروتز سینه در تهران

بعد از این بررسی ها باید برای ملاقات با جراح پیکر تراشی وقت بگیرید. هنگامی که توانستید جراح را ببینید ، سؤال کنید. آیا جراح به سؤالهایی پاسخ می دهد که به آسانی قابل درک است؟ آیا آنها با عجله پاسخ می دهند ، یا زمان مورد نیاز را به شما می دهند؟ و بسیاری از موارد دیگر را در نظر بگیرید.

وقتی صحبت از مهارت جراحی می شود ، سؤالاتی مانند “چند بار این عمل را انجام داده اید؟” مفید هستند. یک جراح باید عمل شما را به اندازه کافی انجام داده باشد تا در توانایی خود در انجام این کار بی عیب و نقص اطمینان داشته باشد.

جراحی پیکر تراشی جراحی جامعی در خصوص جراحی پلاستیک است . بنابراین باید برای انجام این جراحی بهترین جراح پیکرتراشی را انتخاب نمود تا نتیجه جراحی مطلوب باشد. دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص نکات مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

سؤالاتی که باید قبل از عمل بپرسید

اگر خودتان هزینه جراحی را پرداخت می کنید ، از هزینه های پزشک مطلع شوید. آیا جراح تصور روشنی در مورد هزینه ها ارائه می دهد یا ایده کلی دارند که ممکن است دقیق باشد یا نباشد؟ قیمت جراحی شما از جمله هزینه اتاق عمل ، کار آزمایشگاه ، بیهوشی و سایر هزینه های شما باید مشخص باشد.

بخوانید  شیردهی بعد از پروتز سینه

مشاوره قبل از جراحی و برنامه ریزی برای جراحی

از شما انتظار می رود که در پایان مشاوره، جراحی را برنامه ریزی کنید. اگر مطمئن نیستید که جراح ایده آل خود را پیدا کرده اید ، جراحی را برنامه ریزی نکنید. اگر نیاز به فکر کردن  و مشاوره بیشتر دارید حتما با جراح پیکر تراشی خود مطرح نمایید.

اگر فکر می کنید جراح ایده آل خود را پیدا کرده اید ، می توانید با تصمیم خود و اطمینان خاطر جراحی  پیکر تراشی خود را انجام دهید.

انتخاب بهترین جراح پیکرتراشی ممکن ست کمی دشوار باشد. زیرا باید از تمام بخش های مختلف بدن و آناتومی بدن شناخت کامل داشته باشد تا بتواند بهترین جراحی را انجام دهد و نتیجه خوبی را بعد از جراحی در اختیار فرد بگذارد.

بادی کانتورینگ یا پیکر تراشی

معنی بادی کانتورینگ، فرم دادن به بدن می باشد و تا حدودی می توان پیکرتراشی معنا کرد.

ادامه مطلب

بادی کانتورینگ یا پیکر تراشی

پیکرتراشی

افراد زیادی هستند که با داشتن اندامی متناسب باز هم خواهان زیبایی در اندام های خودبوده و به دنبال روش هایی هستند که اندامی

ادامه مطلب

پیکر تراشی

جراح پلاستیک خانم در تهران

در این مطلب نمی خواهیم در خصوص برتری جراحان خانم به جراحان آقا و یا برعکس..

ادامه مطلب

جراح پلاستیک خانم در تهران

برچسب ها:

پاسخ

دو × 2 =

Call Now Button