(021) 88662276 - 88660955 | ۰۹۳۷۱۷۴۴۹۳۷ info@dr-sanaee.com
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
دکتر افسانه ثنایی / پیکر تراشی و تناسب اندام / جراح پلاستیک خانم در تهران

جراح پلاستیک خانم در تهران

دانش قدرت است. این جمله ای است که همه ما با آن آشنا هستیم و به طور کلی برای بیماران پزشکی صدق می کند. پزشکان بیماران آگاه و توانمند را دوست دارند. برای بهترین نتایج جراحی پلاستیک، بیماران باید تکالیف خود را انجام دهند، اما با ذهنی باز به مشاوره خود بیایند تا در مورد گزینه های خود صحبت کنند و بشنوند که جراح پلاستیک آنها چه فکر می کند بهترین روش است.

انبوهی از اطلاعات، حکایات و نظرات آنلاین می تواند احساس آگاهی کامل و توانایی در تصمیم گیری های بزرگ در مورد جراحی پلاستیک را برای هر فردی چالش برانگیز کند. شخصیت‌های زیبایی، تأثیرگذاران رسانه‌های اجتماعی و دیگران می‌توانند نکات، مشارکت‌ها و توصیه‌های مثبتی داشته باشند. اما در بسیاری از موارد، آن‌ها آموزش یا تجربه‌ای را ندارند که جراح پلاستیک دارای مجوزهای لازم است، بنابراین مهم است که آنچه را که در تحقیقات خود می‌بینید با توصیه جراح پلاستیک خود متعادل کنید.

در این مطلب نمی خواهیم در خصوص برتری جراحان خانم به جراحان آقا و یا برعکس صحبت کنیم. فقط در خصوص تعداد مراجعات دربرخی از جراحی های زیبایی های خانم ها به جراحان خانم و علت آن مراجعات را بررسی و توضیح می دهیم.

جراح پلاستیک خانم در تهران

جراحی پلاستیک یک روند مشترک بیمار و جراح است

آیا باید تمام تصمیمات خود را به دست جراح خود بسپارید، زیرا او متخصص است؟ قطعا نه. مشاوره جراحی پلاستیک شما باید مشارکتی باشد. به عنوان مثال، شما با عکس های الهام بخش وارد می شوید و انتظارات خود را به وضوح بیان می کنید. سپس پزشک شما اطلاعاتی را در مورد آنچه که به بهترین وجه برای هر چیزی از ساختار استخوان گرفته تا عضله شما مناسب است، ارائه می دهد.

با کمی جلو و عقب، همه چیز تغییر می کند و نتیجه نهایی باید برنامه ای باشد که مناسب شما باشد و به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. به هر حال، این شما هستید که نتایج جراحی خود را برای سال‌های آینده می‌بینید، نه وبلاگ‌نویس‌ها، شخصیت‌ها و اینفلوئنسرها که ممکن است جذابیت آنلاین داشته باشند. اطمینان حاصل کنید که نظرات را متعادل می کنید و به دقت در نظر می گیرید که چه نتایجی برای شما بهترین است.

در بین مراجعه کنندگان به جراحان زیبایی، برخی از خانم ها از مراجعه به جراحان مرد امتناع می کنند  و به جراحان زیبایی خانم مراجعه می کنند زیرا با جراح پلاستیک خانم راحت تر هستند. برخی از خانم ها ممکن است احساس راحتی در خصوص  بخش های مختلف بدن خود در زمان انجام جراحی های زیبایی و یا پیکر تراشی مانند پروتز سینه، لیفت سینه، ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن نزد جراح پلاستیک خانم داشته باشند. برخی از آقایان نیز در خصوص جراحی های خاص مانند ژنیکوماستی ممکن است به جراح پلاستیک خانم مراجعه نمایند زیرا می دانند که این گروه جراحان نیز از بافت سینه ها اطلاعات بیشتری دارند.

محدودیت های تحقیق آنلاین

اطمینان بیش از حد در مورد روش های جراحی پلاستیک برای شما می تواند منجر به ارتباط ضعیف با جراح پلاستیک شما شود. حتی بدتر از آن، می تواند نتایجی را برای شما به ارمغان آورد که با آنچه تصور می کنید مطابقت ندارد.

اجازه دهید این موضوع را با یک مثال توضیح دهیم. زنی برای مشاوره با جراح پلاستیک برنامه ریزی می کند و با برنامه ریزی دقیق وارد می شود. او اینفلوئنسرهایی را در شبکه های اجتماعی دنبال می‌کند که همان جراحی‌های پلاستیکی مورد نظر او را انجام داده‌اند. مدل لب‌هایی که او می‌خواهد یا مدل سینه هایی که او مد نظر دارد و حتی می خواهد عمل لیفت باسن برزیلی انجام دهد. او در مورد همه این روش ها و گزینه های خود تحقیق کرده است و دقیقاً می داند که به چه چیزی نیاز دارد.

و اما یک جراح پلاستیک ماهر می‌تواند به تصورات مختلف او توجه کند؟ قطعا او راهنمایی‌هایی در مورد اینکه چگونه این جراحی‌های مختلف ممکن است با هم انجام شود و عوارضی را که بیمار ممکن است در نظر نگرفته باشد را به زیباجو ارائه می دهد. واقعیت این است که ممکن است نتایج برای یک فرد عالی به نظر برسد اما ممکن است برای دیگری قابل دستیابی نباشد.

برخی از جراحی های زیبایی که توسط خانم دکتر ثنایی انجام می شود. عبارتند از :

تحقیقات لازم را در خصوص هزینه های جراحی انجام دهید

در سرمایه گذاری مالی و بزرگ اشتباه نکنید. جراحی پلاستیک یک سرمایه گذاری مالی قابل توجه است. یکی از مؤلفه های این سرمایه گذاری، دریافت نظرات حرفه ای متعدد در مورد گزینه های جراحی پلاستیک خود است. به طور کلی، این به معنای برنامه ریزی چندین مشاوره با جراحان پلاستیک در منطقه شما است.

بسیاری از جراحان پلاستیک هزینه مشاوره خود را دریافت می کنند اگرچه ممکن است خرج کردن پول برای مشاوره هزینه زیادی به نظر برسد، توصیه هایی که دریافت می کنید می تواند ارزشمند باشد.

انجام تحقیقات گسترده نباید به عنوان جایگزینی مناسب برای مشاوره حضوری با جراحان پلاستیک دارای گواهی بورد تلقی شود. بینش‌هایی که دریافت می‌کنید می‌تواند به شما کمک کند تا در مورد گزینه‌های خود احساس راحتی کنید، و مشاوره فرصتی است برای درک رفتار هر جراح، فضای مطب، کارکنان و موارد دیگر.

راه درست برای بیماران

در پایان، هنوز برای بیماران مهم است که تحقیق کنند و به دقت در مورد نتایجی که می خواهند فکر کنند. اصطلاحات را یاد بگیرید، در مورد تکنیک ها بخوانید و به عکس های قبل و بعد نگاه کنید. تصاویر الهام‌بخشی را جمع‌آوری کنید که به شما کمک می‌کند آنچه را که به دنبال آن هستید به وضوح بیان کنید.

اما وقتی نوبت به جزئیات کوچکتر می رسد مانند حجم پروتز سینه، محل قرارگیری برش ها، محل برداشتن چربی و دقیقاً چقدر به جراح پلاستیک خود اعتماد کنید؟ آنها می دانند که چگونه تصمیماتی که می گیرند با خواسته های شما کنار می آیند و شما را به نتایجی که می خواهید نزدیکتر می کنند.

لیفت سینه

لیفت سینه یک عمل جراحی مخصوص سینه هاست که با انجام این جراحی موقعیت نوک سینه ها و زیبایی سینه ها بهبود بخشیده می شود. این روش با روش های دیگر جراحی زیبایی سینه مثلا تغییر اندازه سینه و پروتز سینه متقاوت است. در طی لیفت سینه، جراح پلاستیک سینه، می تواند با استفاده از روش های خاص جراحی زیبایی سینه را انجام می دهد.

پروتز سینه

داشتن سینه های بزرگ و یا هم اندازه و زیبا بسیار مهم است و می تواند نتایج بسیار خوبی را بعد از جراحی پروتز سینه انتظار داشت. انجام این نوع از جراحی زیبایی، نزد جراح پلاستیک خانم، برای بسیاری از خانم ها مطلوب تر و محبوب تر است.

انجام پروتز سینه باعث افزایش و یا کاهش حجم سینه شده و باعث تغییر سایز سینه می شود.

ابدومینوپلاستی

آیا در زمان نشستن شکم شما بیرون زده می شود، اگر شکم بزرگی دارید و پوست شکمتان بسیار کشیده شده است، و با رژیم غذایی و ورزش از میزان آن نتوانسته اید که بکاهید، می توانید ابدومینوپلاستی انجام دهید. بسیاری از خانم های ایرانی بعد از زایمان از وضعیت شکم خود راضی نیستند و هر میزان تلاش می کنند نمی توانند به تناسب اندام برسند. با انجام جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان نیز می توانند به نتیجه بسیار خوبی برسند و این جراحی زیبایی را، جراح پلاستیک خانم انجام می دهد.

ابدومینوپلاستی به منظور برداشتن چربی و پوست اضافی و سفت کردن ماهیچه های دیواره شکمی انجام می شود.

لیپوماتیک شکم و پهلو

اگر شما خانم هستید و می خواهید در آینده باردار شوید، باید لیپوماتیک شکم را بعد از بارداری انجام دهید زیرا در این روش، عضلات را شکم را محکم در جای خود قرار می دهند و ممکن است بارداری بعد از این روش نیز عضلات را از هم جدا کند.

همچنین آیا مایلید که در زمان کمی کاهش وزن زیادی داشته باشید؟ پس روش لیپوماتیک نمی تواند کمکتان کند. زیرا این روش آخرین گزینه برای کاهش وزن است و نباید به عنوان یک جایگزین برای کاهش وزن به آن نگاه کرد.

.

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد. وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است. همچنین ایشان با بکارگیری تکنیک های مدرن و جدید اقدام به فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه جهت نگهداری و حفظ شکل سینه می کنند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط

جراحی ماموپلاستی با تکنیک اتو پروتز + عوارض و ماندگاری

همواره داشتن اندامی مناسب و ایده آل یکی از خواسته های بانوان بوده است. در بعضی از بانوان به دنبال بارداری، زایمان و شیردهی فرم سینه‌ها تغییر شکل پیدا کرده و همین مسئله باعث کاهش اعتماد به نفس در آن ها می‌شود از این جهت جراحی پروتز سینه را انتخاب می‌کنند. بعضی از...

بهترین جراح ماموپلاستی در تهران

ماموپلاستی یا عمل کوچک کردن سینه یک روش جراحی است که به کاهش حجم سینه می‌پردازید در این روش بخشی از چربی‌های اضافه به همراه بافت و پوست اضافی از سینه برداشته می‌شود تا سینه به اندازه و شکل دلخواه فرد تبدیل شود. دلایل انجام ماموپلاستی با اینکه سینه‌های بزرگ ممکن است...

بهترین جراح زیبایی پلک در تهران

مهم ترین عامل در زیبایی چشم‌ها، زیبایی پلک می‌باشد. پلک و اطراف چشم تحت تاثیر عوامل مختلفی ممکن است زیبایی و شادابی دوران جوانی خود را از دست بدهد، برخی از این عوامل عبارتند از: افزایش سن و عوارض ناشی از بالا رفتن سن مانند ایجاد چین و چروک‌های اطراف چشم گود افتادگی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *