جراح پلاستیک خانم در تهران

جراح پلاستیک خانم در تهران

در این مطلب نمی خواهیم در خصوص برتری جراحان خانم به جراحان آقا و یا برعکس صحبت کنیم. فقط در خصوص تعداد مراجعات دربرخی از جراحی های زیبایی های خانم ها به جراحان خانم و علت آن مراجعات را بررسی و توضیح می دهیم.

جراح پلاستیک خانم در تهران

در بین مراجعه کنندگان به جراحان زیبایی، برخی از خانم ها از مراجعه به جراحان مرد امتناع می کنند  و به جراحان زیبایی خانم مراجعه می کنند زیرا با جراح پلاستیک خانم راحت تر هستند. برخی از خانم ها ممکن است احساس راحتی در خصوص  بخش های مختلف بدن خود در زمان انجام جراحی های زیبایی و یا پیکر تراشی مانند پروتز سینه، لیفت سینه، ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن نزد جراح پلاستیک خانم داشته باشند. برخی از آقایان نیز در خصوص جراحی های خاص مانند ژنیکوماستی ممکن است به جراح پلاستیک خانم مراجعه نمایند زیرا می دانند که این گروه جراحان نیز از بافت سینه ها اطلاعات بیشتری دارند.

بخوانید  بهترین جراح پروتز سینه در تهران

برخی از جراحی های زیبایی که توسط خانم دکتر ثنایی انجام می شود. عبارتند از :

لیفت سینه

لیفت سینه یک عمل جراحی مخصوص سینه هاست که با انجام این جراحی موقعیت نوک سینه ها و زیبایی سینه ها بهبود بخشیده می شود. این روش با روش های دیگر جراحی زیبایی سینه مثلا تغییر اندازه سینه و پروتز سینه متقاوت است. در طی لیفت سینه، جراح پلاستیک سینه، می تواند با استفاده از روش های خاص جراحی زیبایی سینه را انجام می دهد.

پروتز سینه

داشتن سینه های بزرگ و یا هم اندازه و زیبا بسیار مهم است و می تواند نتایج بسیار خوبی را بعد از جراحی پروتز سینه انتظار داشت. انجام این نوع از جراحی زیبایی، نزد جراح پلاستیک خانم، برای بسیاری از خانم ها مطلوب تر و محبوب تر است.

بخوانید  لیفت غبغب از صفر تا صد

انجام پروتز سینه باعث افزایش و یا کاهش حجم سینه شده و باعث تغییر سایز سینه می شود.

ابدومینوپلاستی

آیا در زمان نشستن شکم شما بیرون زده می شود، اگر شکم بزرگی دارید و پوست شکمتان بسیار کشیده شده است، و با رژیم غذایی و ورزش از میزان آن نتوانسته اید که بکاهید، می توانید ابدومینوپلاستی انجام دهید. بسیاری از خانم های ایرانی بعد از زایمان از وضعیت شکم خود راضی نیستند و هر میزان تلاش می کنند نمی توانند به تناسب اندام برسند. با انجام جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان نیز می توانند به نتیجه بسیار خوبی برسند و این جراحی زیبایی را، جراح پلاستیک خانم انجام می دهد.

ابدومینوپلاستی به منظور برداشتن چربی و پوست اضافی و سفت کردن ماهیچه های دیواره شکمی انجام می شود.

لیپوماتیک شکم و پهلو

اگر شما خانم هستید و می خواهید در آینده باردار شوید، باید لیپوماتیک شکم را بعد از بارداری انجام دهید زیرا در این روش، عضلات را شکم را محکم در جای خود قرار می دهند و ممکن است بارداری بعد از این روش نیز عضلات را از هم جدا کند.

بخوانید  جراحی ژنیکوماستی چیست

همچنین آیا مایلید که در زمان کمی کاهش وزن زیادی داشته باشید؟ پس روش لیپوماتیک نمی تواند کمکتان کند. زیرا این روش آخرین گزینه برای کاهش وزن است و نباید به عنوان یک جایگزین برای کاهش وزن به آن نگاه کرد.

https://theoaksplasticsurgery.com/breast-lift-surgery-houston.

جراحی زیبایی سینه

از جمله جراحی های زیبایی است که به منظور بهبود سایز، ظاهر و برجستگی و … در سینه ی خانم ها انجام می شود.

 ادامه مطلب

جراحی زیبایی سینه

لیفت سینه

لیفت سینه که در اصطلاح پزشکی، ماستوپکسی نیز نام دارد، به تغییر پوزیشن و فرم سینه ها کمک می کند.

ادامه مطلب

لیفت سینه

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی (تامی تاک) روش جراحی است که در آن، چربی و پوست اضافی ناحیه شکم برداشته خواهند شد.

ادامه مطلب

ابدومینوپلاستی

برچسب ها:

پاسخ

دو × چهار =

Call Now Button