(021) 88662276 - 88660955 info@dr-sanaee.com
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

جراحی پروتز باسن

امروز خانم هایی که به دنبال زیبایی و تناسب اندام هستند، جراحی های خاص و زیبایی را دنبال کرده و انجام می دهند، یکی از این جراحی ها، جراحی پروتز باسن است.

دکتر افسانه ثنایی جراح پلاستیک در خصوص جراحی پروتز باسن  به افرادی که مشتاق انجام این جراحی هستند، توضیحاتی را ارائه خواهند داد و همچنین روش های پروتز باسن را در ادامه در اختیار افراد می گذارند.

جراحی پروتز باسن چیست؟

پروتز باسن در واقع به عمل بزرگ کردن باسن، گفته می شود.  این جراحی زیبایی افزایش بسیار چشمگیری از سال 2000(1380) به بعد داشته است.

افرادی که خواهان عمل پروتز باسن هستند، به این دلیل این جراحی را انجام می دهند که خواهان اندام هایی با کمرهای باریک و باسن های پهن و برجسته هستند. به این نوع فرم و جراحی باسن ها BBL یا همان  Butt Lift Brazilian (لیفت باسن برزیلی) گفته می شود.

 احتمالا برای اولین بار این جراحی در برزیل انجام شده، سپس رایج شده و مورد استقبال قرار گرفته است و بعد از آن در سراسر دنیا مخصوصا کشورهای عربی، آمریکای جنوبی و همچنین ایران این جراحی بسیار طرفدار پیدا کرده است.

روش های عمل بزرگ کردن باسن چیست؟

این عمل زیبایی به دو روش انجام می شود.

تزریق چربی به باسن

روش اول تزریق چربی به باسن است که در این روش با برداشتن چربی های اضافی از بخش های دیگر بدن، به باسن تزریق می شود و لیفت باسن انجام می شود.

امروزه، در بیشتر افراد  با تزریق چربی به باسن ، عمل بزرگ کردن باسن انجام می شود. زیرا تزریق چربی به باسن با بی حسی قابل انجام است و نیاز به بیهوشی ندارد. بسیار ایمن است و عوارض جراحی بسیار نادر است. یعنی چربی از بدن خود فرد (ناحیه پهلو، پشت و شکم) برداشته می شود، تسویه می شود و در منطقه ی مورد نظر تزریق می شود.

ایمپلنت یا پروتز باسن

استفاده از پروتز باسن زمانی انجام می شود که بدن فرد چربی کافی را ندارد و فرد لاغر است .در این گونه از افراد، تنها راه بزرگ کردن باسن، قرار دان ایمپلنت یا پروتز در باسن است.

عمل پروتز باسن به نسبت سایر جراحی های زیبایی، عوارض بیشتری دارد که این عوارض بیشتر به مهارت جراح بستگی دارد.

یعنی انتخاب بهترین جراح پروتز باسن می تواند از میزان عوارض عمل پروتز باسن تا حدود زیادی بکاهد.

BBL یا Butt Lift Brazilian (لیفت باسن برزیلی) یکی از اعمالی است که امروزه در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد. اینکار با استفاده از جراحی پروتز باسن انجام می شود. دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص نکات مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

نحوه ی انجام جراحی پروتز باسن

نکته ی بسیار مهم در خصوص عمل پروتز باسن، این است که باید پروتز باسن حتما باید زیر عضله ی گلوتئال (Gluteal muscles) که مهمترین عضله ی باسن می باشد ، قرار گیرد.

متاسفانه جراحانی که در این خصوص مهارت ندارند، پروتز را روی این عضله یا زیرپوست می گذارند و این باعث جا به جایی پروتز می شود و مشکلات زیادی را بعد از جراحی برای فرد ایجاد می کند.

پس اگر مایل هستید تا جراحی پروتز باسن را انجام دهید، حتما از یک شرکت معتبر پروتز باسن را تهیه کنید و به جراح ماهری مراجعه نمایید که تجربه ی انجام جراحی پروتز باسن را به دفعات داشته باشد.

دکتر افسانه ثنایی در اخر توصیه می کنند که اگر خواهان این جراحی زیبایی هستید، به بدنتان احترام بگذارید و حتما برای انجام این جراحی نزد بهترین جراح رفته و از انجام جراحی با هزینه های کم نیز خودداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
خانم دکتر ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد.

وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است.
همچنین ایشان با بکارگیری تکنیک های مدرن و جدید اقدام به فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه جهت نگهداری و حفظ شکل سینه می کنند.

بیشتر بدانیم
واقعیت هایی در مورد عوارض لیپوماتیک
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

Call Now Buttonتماس با دکتر ثنایی