(021) 88662276 - 88660955 | ۰۹۳۷۱۷۴۴۹۳۷ info@dr-sanaee.com
دکتر افسانه ثنایی / جراحی زیبایی سینه / جدیدترین روش جراحی کوچک کردن سینه
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

جدیدترین روش جراحی کوچک کردن سینه

جدیدترین روش کوچک کردن سینه توسط دکتر افسانه ثنایی با تکنیک منحصر به فرد انجام می‌شود. دکتر ثنایی با 22 سال سابقه جراحی‌هایی پلاستیک و انجام بیش از 15 هزار جراحی موفق با توجه به تجارت بسیاری که در زمینه جراحی کوچک کردن سینه و لیفت سینه دارد تکنیک انحصاری را ابداع کرده که توسط سایر جراحان پلاستیک شناخته شده نیست. این تکنیک حاصل سال‌ها تجربه دکتر ثنایی بوده و با هر آنچه در کتاب‌های مرجع جراحی پلاستیک وجود دارد، متفاوت است. 

01:24
truncate dir-rtl

همه چیز درباره جراحی اتوپروتز

نحوه انجام جدیدترین روش کوچک کردن سینه 

در روش‌های متداول جراحی کوچک کردن سینه و لیفت، فرم و مدل پستان‌ها برجستگی و جذابیت کافی را ندارد اما دکتر ثنایی با توجه به علاقه شخصی و با دید زیبا شناختی که دارند. تغییراتی در تکنیک‌های متداول جراحی ایجاده کرده و در نتیجه جراحی کوچک کردن سینه را به گونه‌ای متحول کرده است که ظاهر سینه‌ها بعد از جراحی، بسیار برجسته و جذاب دیده می‌شوند و نتایج عمل بسیار مشابه نتایج جراحی پروتز سینه است.

بیشتر بخوانید: ماموپلاستی با تکنیک اتو پروتز

این تکنیک جراحی توسط دکتر افسانه ثنایی بنام جراحی کوچک کردن سینه به روش اتو پروتز نام نهاده شده است.

 در این تکنیک از بافت سینه خود فرد استفاده شده و به گونه‌ای قالب و فرم دهی می‌شود که شکلی مانند پروتز مصنوعی ایجاد کرده و سینه‌ها را خوش فرم و برجسته می‌سازد. در این روش فقط از بافت بدن فرد استفاده شده و هیچ ایمپلنت مصنوعی در سینه‌ها جایگذاری نمی‌شود.

تفاوت جدیدترین روش کوچک کردن سینه با روش های قدیمی

در روش‌های قدیمی فقط در صورتی از پروتز مصنوعی استفاده شده باشد، امکان ایجاد شکل و فرم  برجسته سینه وجود دارد. گاهی این تصور ایجاد می‌شود که تنها با استفاده پروتز سینه این امکان فراهم است و بسیاری از پزشکان به منظور جلب رضایت بیمار و به دست آوردن نتیجه دلخواه و مطلوب‌تر از ایمپلنت‌های مصنوعی سینه استفاده می‌کنند.

در حالی که افراد کاندید جراحی کوچک کردن سینه اگر بافت کافی در سینه خود داشته باشند بدون استفاده از پروتز مصنوعی و تنها با تکنیک دکتر ثنایی می‌توانند به نتیجه مناسب دست یابند. 

بیشتر بخوانید: سوالات متداول کوچک کردن سینه

استفاده از پروتز‌های مصنوعی در دراز مدت می‌تواند عوارض بسیاری به دنبال داشته باشد. پروتز‌های مصنوعی طول عمر مشخصی داشته و بعد از حدود 10 سال نیازمند تعویض هستند. این امکان که 10 سال بعد پروتز سینه مرغوب و جراحی پلاستیک ماهر در دسترس باشد، بسیار بعید است و بسیاری عوارض دیگر که خواه نخواه بر اثر وجود جسم خارجی در بدن ممکن است رخ دهد.

پروتز سینه فقط باید برای افرادی که بافت سینه ناکافی و سینه‌های کوچک دارند استفاده شود. زیرا متخصص پلاستیک برای جراحی در این افراد ناچار به جایگذاری پروتز بوده تا فرم مورد نظر ایجاد شود.

01:00
truncate dir-rtl

جراحی سینه با اتوپروتز

مزایای جدیدترین روش جراحی کوچک کردن سینه

مزایای این روش شامل کاهش آسیب به بافت‌های اطراف، زمان بهبودی کوتاه‌تر و احتمال عفونت کمتر است. در ادامه به برخی از مزایای جراحی کوچک کردن سینه با تکنیک اتو پروتز اشاره خواهیم کرد:

نتایج طبیعی: این روش به جراح امکان می‌دهد تا شکل و اندازه سینه را به طور دقیق و طبیعی تغییر دهد، که باعث می‌شود نتیجه نهایی بسیار زیبا و متناسب با سایر اعضای بدن باشد. 

کمترین آسیب به بافت‌ها: از آنجایی که در این روش از بافت خود سینه فرد استفاده می‌شود. بافت‌های اطراف کمتر تحت فشار قرار می‌گیرند و آسیب کمتری به آنها وارد می‌شود.

زمان بهبودی کوتاه‌تر: به دلیل استفاده از روش کم تهاجمی، زمان بهبودی بعد از جراحی معمولاً کوتاه‌تر است و بیمار می‌تواند زودتر به فعالیت‌های روزمره خود بازگردد.

رضایت بیشتر بیمار: بسیاری از بیماران که این روش را انتخاب می‌کنند، از نتایج آن راضی هستند و احساس می‌کنند که شکل و اندازه سینه‌های جدیدشان بسیار بهتر بوده و ظاهر مصنوعی ندارد.

کمترین عوارض احتمالی: با توجه به کمتر بودن تهاجم این روش و استفاده از تکنیک‌های پیشرفته جراحی، احتمال بروز عوارض و مشکلات پس از عمل کاهش پیدا می‌کند. زیرا بدن سازگاری بیشتری با بافت‌های طبیعی خود دارد.

بیشتر بخوانید: هزینه جراحی کوچک کردن سینه

03:12
truncate dir-rtl

هشدار جدی در رابطه با جراحی های کوچک

نتیجه گیری

کوچک کردن سینه با تکنیک اتو پروتز که منحصرا در اختیار دکتر افسانه ثنایی است. یک روش نوین برای جراحی کوچک کردن اندازه سینه‌هاست که بدون استفاده از پروتزهای مصنوعی و تنها با استفاده از بافت طبیعی سینه، فرم دهی انجام شده و ظاهر برجسته سینه‌ها و فراهم می‌شود. در این مقاله سعی شده تمامی جنبه‌های مربوط به عمل جراحی را مورد بررسی قرار دهیم تا با دید باز و اطلاعات کافی اقدام به انجام این عمل زیبایی کنید.

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد. وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است. همچنین ایشان با بکارگیری تکنیک های مدرن و جدید اقدام به فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه جهت نگهداری و حفظ شکل سینه می کنند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
مزایای سوتین مخصوص بعد از جراحی کوچک کردن سینه

مزایای سوتین مخصوص بعد از جراحی کوچک کردن سینه

سوتین‌های مخصوص برای دوران نقاهت و بهبودی بعد از جراحی ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه وجود دارد که مزایای بسیاری در ایجاد نتیجه مطلوب جراحی دارد.این سوتین‌ها طراحی شده‌اند تا پس از عمل جراحی سینه، حمایت لازم را از سینه‌ها داشته باشند و باعث ترمیم و بهبود سریعتر شوند....

روش های مختلف کوچک کردن سینه

روش های مختلف کوچک کردن سینه

انواع روش‌های جراحی کوچک کردن سینه برای افرادی که از بزرگی سینه رنج می‌برند با توجه ویژگی‌هایی فردی و تصمیمات شخصی انجام می‌شود. هر کدام از روش‌ها و تکنیک‌های جراحی کوچک کردن سینه مزایا و معایب متفاوتی دارند که در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم. انواع روش‌های...

ورم سینه بعد از جراحی ماموپلاستی خطرناک است؟

ورم سینه بعد از جراحی ماموپلاستی خطرناک است؟

ورم سینه بعد از جراحی ماموپلاستی برای بسیاری از افراد ممکن است اتفاق بیفتد. این ورم معمولا بر اثر تورم و التهاب ناشی از غدد لنفاوی در ناحیه سینه رخ می‌دهد. این ورم معمولاً به مرور زمان کاهش پیدا می‌کند اما در برخی مواقع چند هفته یا حتی چند ماه طول می کشد تا کاملاً محو...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *