ورزش بعد از لیپوماتیک

ورزش بعد از لیپوماتیک

لیپوماتیک می تواند به خلاص شدن از شر چربی های شکمی و پهلو های بیرون زده، کمک کند. اما تحقیقات جدید نشان می دهد که از بین بردن چربی از ناحیه شکم ممکن است باعث شود چربی احشایی یا شکمی مجددا تشکیل شود.

این نوع چربی در اطراف اندام ها در اعماق شکم شما ذخیره می شود و خطر ابتلا به بیماری های قلبی و دیابت را افزایش می دهد.

ورزش بعد از لیپوماتیک

این خبر بد است. خبر خوب این است که فعالیت بدنی منظم می تواند به مقابله با این اثر کمک کند.

انجام لیپوماتیک مهم است ولی انجام ورزش قبل و بعد از لیپوماتیک ضروری است.

مزیت ورزش بعد از لیپوماتیک

سلولهای چربی در طی لیپوماتیک به طور دائمی از بین می روند. این بدان معنی است که سلولهای چربی به طور قابل توجهی کمتر در منطقه تحت درمان قرار دارند و رشد مجدد چربی در آنجا رخ نخواهد داد.

بخوانید  بادی کانتورینگ یا پیکر تراشی

سلولهای چربی سایر قسمتهای بدن ممکن است جای دیگری را انتخاب کنند.

در مطالعات جدیدی که برای لیپوماتیک شکم با حجم کم انجام شد. نیمی از این افراد پس از دو ماه از عمل جراحی در یک برنامه ی تمرینی چهار ماهه شرکت کردند. شش ماه بعد ، افرادی که ورزش نمی کنند ، در مقایسه با افرادی که سه بار در هفته ورزش می کردند ، 10 درصد چربی شکمی را نشان دادند.

لیپوماتیک یکی از محبوب ترین روش های جراحی زیبایی است که در حال پیشرفت در بین مردم می باشد. به همین دلیل توصیه هایی را در خصوص ورزش بعد از لیپوماتیک در اختیارتان می گذاریم که با انجام این موارد می توانید سریع تر نتیجه جراحی خود را مشاهده نمایید.  دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص نکات مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

افرادی که هفته ای سه بار ورزش می کردند ، هر جلسه را با گرم کردن پنج دقیقه و به دنبال آن تمرینات قدرتی و 40 دقیقه زمان تردمیل شروع می کردند.

بخوانید  تزریق چربی

کاهش وزن پس از لیپوماتیک دوباره بازیابی می شود

جراح پلاستیک ، خانم دکتر ثنایی، به تمام بیماران خود یادآوری می کند که لیپوماتیک یک روش زیبایی است که لزوماً منجر به کاهش وزن دائمی نمی شود. ما می توانیم از سایر روش های جراحی برای کاهش حجم چربی استفاده نماییم ولی لیپوماتیک یک روش بادی کانتورینگ یا پیکر تراشی است.

لیپوماتیک می تواند باعث تحریک و سفت شدن بدن شود. شما باید تمام موارد معقول را برای حفظ بدن خود قبل و بعد از لیپوماتیک انجام دهید. با رژیم غذایی سالم و یک برنامه ی ورزشی خوب ، وزن خود را کاهش می دهید.

داشتن ورزش و یک رژیم غذایی سالم حتی بعد از لیپوماتیک را برای جلوگیری از افزایش وزن جبرانی و حفظ نتایج این روند بسیار مهم است.

اگر از ناحیه ای چربی گرفته شود، بدن به دلیل متابولیکی شروع به جربام چربی از دست رفته می کند که در صورت نداشتن ورزش و رژیم غذایی سالم مجددا چاقی اتفاق می افتد. علت این بازیابی چربی بدن هنوز مشخص نیست ولی برخی از جرحام معتقدند به دلیل تامین انرژی بدن این چربی ها مجددا ساخته می شود که بیشتر در ناحیه شکم در صورت عدم رعایت ورزش و رژیم غذایی سالم بر می گردد.

بخوانید  امکان عمل همزمان ابدومینوپلاستی و لیفت سینه وجود دارد؟

دکتر ثنایی به بیماران  خود توصیه می کند که از حدود شش هفته پس از لیپوماتیک یک برنامه ی ورزشی یا فعالیت های ورزشی سابق را شروع کنند. این واقعا میتواند در حفظ نتایج جراحی لیپوماتیک موثر باشد.

لیپوماتیک با بی حسی

لیپوماتیک یکی از محبوب ترین روش های جراحی زیبایی است که در حال پیشرفت در بین مردم می باشد و می توان با

ادامه مطلب

لیپوماتیک با بی حسی

بهترین جراح لیپوماتیک

امروزه مردم در سراسر جهان بیش از گذشته به زیبایی صورت و بدن خود توجه می کنند. زنان و مردان به دنبال راه 

ادامه مطلب 

لیپوماتیک شکم و پهلو

عمل جراحی لیپوماتیک شکم برای افرادی که چربی های زیاد شکمی و چربی موضعی در ناحیه شکم هستند مناسب

ادامه مطلب

لیپوماتیک شکم و پهلو

برچسب ها:

پاسخ

بیست − هفده =

Call Now Button