مراقبت های بعد از لیپوماتیک

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

قبل از آن که در مورد مراقبت های بعد از لیپوماتیک صحبت نماییم . در خصوص لیپوماتیک توضیحات مختصری را می دهیم.

لیپوماتیک

لیپوماتیک یک عمل جراحی است که در آن از تکنولوژی ساکشن برای خارج کردن چربی های اضافی از بخش های مختلف بدن مانند باسن، ران ها، پهلو ها، پشت ، بازو ها و گردن انجام می شود. لیپوماتیک البته می تواند باعث ایجاد تغییر در این نواحی گردد.

جراحی لیپوماتیک به منظور به حداقل رساندن تورم ، تروما و ناراحتی طراحی شده است و بهبودی سریع تری نسبت به سایر انواع روش های جراحی پیکر تراشی مانند لیپوساکشن دارد. با تمام آنچه گفته شد ، لیپوماتیک شما را از برش ها وجراحی های سنتی دور می کند و باعث افزایش سرعت بهبود می شود.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

  • در 72 ساعت بعد از جراحی لیپوماتیک، بدن خود حرکت دهید و راه بروید تا از لخته شدن خود و درد جلوگیری شود.
  • برای کاهش تورم و برطرف کردن ناراحتی ، از یک لباس فشرده سازی استفاده کنید. توجه داشته باشید که نباید آن را خیلی محکم بپوشید زیرا باعث کاهش جریان خون می شود.
  • شما باید به مدت دو روز بعد از جراحی درد را تجربه نمایید. اما این درد می تواند با قرص های مسکن تسکین داده شود. با این وجود ، باید در مورد داروهای مسکنی که مصرف می کنید با پزشک صحبت کنید. برخی از داروها می توانند مانع بهبودی شوند و منجر به کبودی شوند.
  • در بیشتر مواقع، می توانید بعد از 24 ساعت از جراحی استحمام کنید اما باید این را با جراح لیپوماتیک خود مطرح نمایید زیرا شاید نیاز نباشد گن را بیشتر از یک زمانی بپوشید.
  • گن مخصوص را باید به مدت 2 هفته بپوشید.
بخوانید  لیفت غبغب از صفر تا صد

در ادامه به برخی از سوالاتی که از خانم دکتر ثنایی جراح لیپوماتیک خوب در تهران شده است می پردازیم.

لیپوماتیک یکی از محبوب ترین روش های جراحی زیبایی است که در حال پیشرفت در بین مردم می باشد. به همین دلیل توصیه هایی را در خصوص مراقبت های بعد از لیپوماتیک در اختیارتان می گذاریم که با انجام این موارد می توانید سریع تر نتیجه جراحی خود را مشاهده نمایید.  دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص نکات مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

مدت زمان استراحت لیپوماتیک چقدر است ؟

بیشتر افراد می توانند بعد از چند روز از جراحی لیپوماتیک به کار خود باز گردند و بعد از گذشت 2 هفته می توانند به فعالیت های روزانه ی خود باز گردند. اما افراد با هم متفاوت هستند.
از جراح لیپوماتیک خود در خصوص میزان زمان استراحت خود بپرسید شاید ممکن است به زمان بیشتری برای استراحت نیاز داشته باشید.

بخوانید  بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

جراحی لیپوماتیک چقدر زمان می برد؟

انجام جراحی لیپوماتیک با توجه به محلی که نیاز است در آن لیپوماتیک انجام شود متفاوت است بنابراین نمی توان زمان دقیقی را بیان کرد. همچنین با توجه به این که ممکن است افراد نیاز به جراحی های تکمیلی مانند ابدومینوپلاستی، لیفتبازو و سایر جراحی ها دارند زمان نیز کمی بیشتر می شود.

آیا می توان لیپوماتیک با بی حسی انجام داد؟

خانم دکترافسانه ثنایی با استفاده از تکنیک جدیدی تمامی جراحیهای زیبایی تنه جز سینه را با بی حسی انجام می دهند پس می توان این عمل را بی حسی انجام داد.
به دلیل استفاده از این روش فرد بعد از جراحی از عوارض بیهوشی به دور است و درد های بعد از جراحی تا میزان قابل توجه ای کاسته می شود.
https://iraniansurgery.com/en/lipomatic-after-care/

بخوانید  لیپوماتیک با بی حسی

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک یکی از نوین ترین و جدیدترین روش های لاغری است که بعد از لیپوساکشن جایگاه ویژه ای دارد.

ادامه مطلب

لیپوماتیک شکم و پهلو

بهترین جراح لیپوماتیک

امروزه مردم در سراسر جهان بیش از گذشته به زیبایی صورت و بدن خود توجه می کنند. زنان و مردان به دنبال راه …

ادامه مطلب

لیپوماتیک با بی حسی

لیپوماتیک یکی از محبوب ترین روش های جراحی زیبایی است که در حال پیشرفت در بین مردم می باشد و می توان با.

ادامه مطلب

لیپوماتیک با بی حسی

برچسب ها:

پاسخ

شانزده − سه =

Call Now Button