لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

جراحی لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از نوین ترین و جدیدترین روش های لاغری است که بعد از لیپوساکشن جایگاه ویژه ای دارد. این روش کاملاً بی خطر است و بدون درد و خونریزی انجام می شود.

لیپوماتیک شکم و پهلو

عمل جراحی لیپوماتیک شکم برای افرادی که چربی های زیاد شکمی و چربی موضعی در ناحیه شکم هستند مناسب است. در این روش با استفاده از میله فلزی ، تمام چربی های اضافی تخلیه می شود و می توان آن را به مناطق دیگر بدن از جمله سینه و باسن تزریق کرد تا آنها را حجیم کنند.

لیپوماتیک شکم و پهلو

برای انجام تخلیه چربی در منطقه ، دو سوراخ بین 2 تا 5 میلی متر ایجاد می شود و لوله ها به داخل بافت چربی وارد می شوند و در اثر برخورد سلول های چربی از بین می روند و از طریق لوله ها تخلیه می شوند. خوشبختانه در این روش برخلاف روشهای قدیمی عوارضی مانند سوختگی یا نکروز پوست وجود ندارد. بعد از انجام لیپوماتیک شما قادر به کاهش وزن و متعادل شدن خواهید بود و لازم است بعد از لیپوماتیک شکم و پهلومراقبت های لازم انجام شود.

بخوانید  این شما و این بهترین روشهای نوین درمان چاقی

انجام جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو برای آن دست از افرادی که می خواند به تناسب اندام برسند توصیه می شود. ولی به این معنا نیست که بدون داشتن ورزش و رژیم غذایی مناسب قبل از لیپوماتیک شکم و پهلو اقدام به این جراحی زیبایی نمایند.

زیرا این جراحی در افرادی که دارای وزن متعادل هستند و دارای چربی های موضعی در شکم و پهلوی خود هستند نیز می تواند نتیجه مطلوبی بدهد. با این حال افرادی که دارای زندگی سالمی هستند ولی از این چربی ها ناراضی هستند و با هر تلاش و روشی از بین نرفته اند می توانند با لیپوماتیک شکم و پهلو به راحتی به تناسب اندام مطلوب و معقول خود برسند.

انجام تمامی جراحی های زیبایی با بی حسی موضعی نیز از جمله خدمات و سرویس هایی است که فقط تیم جراحی خانم دکتر افسانه ثنایی در اختیار افراد خواستار لیپوماتیک شکم و پهلو هستند، می گذارد. انجام این روش بی حسی و جراحی زیبایی تقریبا برای تمامی افراد نیز موثر است. دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص نکات مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو

بعد از انجام لیپوماتیک شکم و پهلو مراقبت هایی لازم است. دکتر افسانه ثنایی در این موارد نیز توصیه هایی را دارند .

  • در زمان بعد از جراحی با کمک یک فرد به خانه بازگردید
  • پوشیدن لباس مخصوص (گن) که قبل از جراحی لیپوماتیک خریداری شده است به مدت 2 الی 6 هفته بعد از جراحی اجباری است. به دلیل آن که بافت ها نیاز به فرم دهی دارند و فقط با کمک گن می توان بدن را در حالت مطلب حفظ نمود. مدت زمان پوشیدن این گن با توجه به میزان جراحی متفاوت است .
  • بعد از 3 الی 7 روز از جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو می توانید استحمام کنید که جراح پلاستیک و زیبایی در این خصوص به شما اطلاع خواهند داد.
  • مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکی از دو هفته قبل از جراحی الی چند هفته بعد از جراحی ممنوع است.
بخوانید  عوارض ناگوار جراحی ابدومینوپلاستی را جدی بگیرید

عوارض لیپوماتیک شکم و پهلو

جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو همانند سایر جراحی ها دارای عوارضی است که بعد از گذشت مدتی نیز از بین می رود. برخی ازاین عوارض شامل :

  • کبودی
  • درد
  • تورم
  • خونابه

دکتر ثنایی با استفاده از روش نوین بیحسی و استفاده از تکنیک های روز دنیا از میزان این عوارض به میزان چشم گیر کاسته است.

بادی کانتورینگ یا پیکر تراشی

معنی بادی کانتورینگ، فرم دادن به بدن می باشد و تا حدودی می توان پیکرتراشی معنا کرد

ادامه مطلب 

بادی کانتورینگ یا پیکر تراشی

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

همه افراد که دارای شکمی بد فرم هستند نیز به دنبال راهی هستند تا شکمی صاف و ..

ادامه مطلب

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

برچسب ها:

پاسخ

نوزده − یازده =

Call Now Button