(021) 88662276 - 88660955 info@dr-sanaee.com
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

تزریق چربی به دست ها

دست هایمان جزو اولین بخش های بدنمان است که می توان علائم سالخوردگی را در آن مشاهده نمود. دستهایمان همان قدر که چهره سن را نمایان می کند، نشان می دهد. . علائم پیری روی صورت اولین مواردی است که هر کسی در مورد یک فرد متوجه می شود ولی در خصوص دستان این اصلا درست نمی باشد. بعد از صورت و گردن، دستان قابل دیدن و دسترس تری بخش بدن است که می تواند نشان دهنده پیری باشد.
به همین دلیل، ما طیف وسیعی از بیماران خود را برای تزریق چربی به دستان برای رسیدن به دستانی با ظاهر جوانتر ترغیب می نماییم.

تزریق چربی به دست ها

دستان سالخورده

دست انسان همیشه در معرض پیری قرار می گیرد همانطور که صورت سیر پیری را می گذراند. بافت نرم دست، که حجیم و قابل دیدن است به تدریج و یا گذر زمان تحلیل می رود. به همین دلیل تمامی رگ ها، استخوان ها و تاندون ها که در جوانی زیر این بافت نرم پنهان شده است در زمان پیری نمایان می شود. پوست دست با افزایش سن نیز چروکیده می شود. همچنین پوست دست نسبت به سایر قسمت های بدن زیر نور آفتاب قرار می گیرد و حفاظت نمی شود. همچنین انجام فعالیت و کارهای مختلف با دستان می توان در پیری زودرس دستان تاثیر گذار باشد.

درمان با تزریق به دست

اگرچه دستان مانند صورت تحت تاثیر افزایش و سایر موارد به پیری دچار می شود ولی راه های مختلفی برای رسیدن به دستان زیبا و جوان وجود دارد که تزریق چربی به دست یکی از روش های جوانسازی دستان است.
برای رسیدن به نتیجه دلخوه خود از تزریق چربی به دست ها ، نیاز است تا 3 مرحله تزریق چربی انجام شود. البته تعدا تززیق چربی به میزان چربی مورد نیاز برای تزیق در دستان می باشد. چربی های تزریق شده به بافت بدن متصل می شوند زیرا بافت های زنده ای هستند که از بدن خودفرد استخراج می شود و به دست تزریق می گردد. بنابراین با مرور زمان نیز میزان چربی های دست با افزایش وزن و یا چربی های بدن نیز ممکن است افزایش یابد. این بدین معنی است که نتیجه تزریق چربی به دست دائمی است و فرد می تواند از داشتن دستان زیبا لذت ببرد.

تزریق چربی به دست ها باعث می شود که فرد جوانتر و شاداب تر به نظر یرسد و این مورد برای خانم ها بسیار مهم است. دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص موارد مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

آیا همه افراد می توانند تزریق چربی به دست انجام دهند؟

انجام تزریق چربی به دستان زیر نظر جراح پلاستیک و بعد از انجام مشاوره و معاینه های مختلف انجام می شود. زیرا باید برای انجام تزریق از روش های مطمئن استخراج و تزریق چربی استفاده شود. همچنین در برخی از افراد ممکن است نیاز به استفاده از چند روش مانند لیزر، تزریق فیلر و یا تزریق چربی به طور همزمان باشد تا زیبایی به دستان فرد برگردد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به دست

بعد از تزریق چربی به هر یک از بخش های بدن از جمله دستان باید به مدت یک هفته از انجام کار های سخت و سنگین باید اجتناب کرد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مراقبت های بعد از تزریق چربی از جراح پلاستیک خانم خود سوال فرمایید.

nazarianplasticsurgery.com/hand-procedures/fat-transfer-to-the-hand/

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
خانم دکتر ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد.

وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است.
همچنین ایشان با بکارگیری تکنیک های مدرن و جدید اقدام به فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه جهت نگهداری و حفظ شکل سینه می کنند.

بیشتر بدانیم
درمان سریع گودی و سیاهی زیر چشم
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =

Call Now Buttonتماس با دکتر ثنایی