تزریق چربی با نانوفت به صورت

تزریق چربی با نانوفت به صورت

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی سال هاست که به عنوان یک روش جوانسازی شناخته شده است. از این روش برای تقویت عضله ها، کاهش خطوط و عمق آن ها و همچنین اصلاح ناهنجاری های صورت استفاده می شود. چربی ها سرشار از سلول های بنیادی هستند که دارای فاکتورهای رشد بوده و این امر باعث می شود تا فاکتورهای رشد افزایش پیدا می کند و در نتیجه کیفیت پوست تا حدود زیادی بهبود پیدا می کند.

تزریق چربی با نانوفت به صورت

 مزایای تزریق چربی به صورت

از آنجا که پیوند چربی به صورت از بتفت چربی بدن خود فرد بوده،  پس احتمال ایجاد عوارض جراحی بسیار کاهش پیدا می کند.  زیرا دیگر از مواد خارجی استفاده نمی شود تا واکنش ایجاد نماید.

همچنین در برخی از افراد نتیجه ی تزریق چربی تا 10 سال ممکن است ماندگار باشد. در صورتی که در سایر روش های جوانسازی و استفاده از پر کننده ها نیاز به تزریق های مجدد و پر هزینه است.

وظیفه ی سلول های بنیادی در نانوفت ها

سلول های بنیادی آزاد شده از تزریق چربی با نانوفت، می توانند کمک به ساخت چربی, عضله و سلول های استخوانی جدید نمایند. این همان بافت هایی هستند که به دلیل افزایش سن، با کاهش حجم رو به رو می شوند و یا از بین می روند. که تنها با تزریق چربی با نانوفت به صورت، بازسازی مورد نظر انجام می شود.

بخوانید  بهترین دکتر تزریق بوتاکس در تهران کیست؟@

چه چیزی در تزریق چربی به صورت دخیل است؟

دکتر افسانه ثنایی در پاسخ به افرادی که علاقه مند به جوانسازی و تزریق چربی با نانوفت هستند، مشاوره می دهد تا مشخص شود که آیا این روش بهترین و تنها روش درمان است یا خیر. افرادی که سیگار می کشند، داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنند، بیماری های خاص دارند، دارای اختلال بد شکلی بدن هستند واجد شرایط تزریق چربی نیستند.

چربی مورد نیاز از کدام بخش های بدن خارج می کنند؟

به گفته دکتر افسانه ثنایی، اغلب سعی می شود تا از شکم و پهلو ها چربی استخراج شود. به دلیل آن که بافت چربی زنده ممکن است به میزان کافی در دسترس نباشد، میزان چربی هایی که خارج می کنند، کمی از میزان مورد نیاز بیشتر است.

دکترافسانه ثنایی با استفاده از روش بی  حسی، ساکشن چربی ها را انجام می دهد. این کار باید با دقت انجام شود تا چربی ها سالم خارج شوند. سپس بعد از تصفیه کردن و شستن چربی ها، آن را به صورت و یا هر جای دیگر که نیاز است با استفاده از تکنیک نانوفت، تزریق می کنند.

نواحی ای که از آن ها چربی خارج شده است، معمولا به دلیل تغییراتی که در آن انجام شده، به برخی از عوارض مانند درد، کبودی و تورم دچار می شوند؛ که بعد از گذشت چند روز به طور طبیعی کاهش پیدا می کند.

بخوانید  تزریق چربی به سینه آری یا خیر؟

البته این میزان از عوارض و بهبود آن به شرایط فیزیکی بدن فرد نیز بستگی دارد. ممکن است فرد بتواند بعد از گذشت 3 روز از تزریق به فعالیت های اجتماعی خود باز گردد. شاید هم نیاز به مدت زمان بیشتری داشته باشد ولی این عوارض به حدی کم هستند که باعث خودداری از انجام فعالیت های روزانه نمی شوند.

مشکلات یا عوارض احتمالی در انتقال چربی چیست؟

هر بیمار واکنش متفاوتی نشان می دهد و نتایج انتقال چربی نسبت به پرکننده های پوستی دیگر کمتر قابل پیش بینی است. یک قاعده کلی این است که میزان بهبودی و رسیدن به نتجه ی مطلوب مد نظر بیمار، سه ماه پس از تزریق چربی خود را نشان می دهد.

احتمالاً ماندگاری نتیجه ی تزریق تا ده سال نیز طول خواهد کشید؛ اما ممکن است  در برخی از افراد مدت زمان خیلی کمتری این ماندگاری وجود داشته باشد. افراد علاقمند به درمان انتقال چربی باید بپذیرند که برای رسیدن به نتیجه مطلوب خود ممکن است نیاز به تکرار درمان و تزریق داشته باشند.

همانند سایر روش های پر کننده، عوارض جانبی این روش: خونریزی و کبودی خفیف در محل تزریق یا برداشت چربی ایجاد می شود.

ممکن است در افرادی که به متخصص ماهر و با تجربه مراجعه نکنند، عفونت در محل برداشت و تزریق چربی بروز کند، این اتفاق نادر ولی اجتناب ناپذیر است. مانند هر تزریق کننده ی دیگری عدم تمیز بودن محل تزریق باعث می شود تا محل تزریق یا برداشت چربی عفونت کند.

بخوانید  بهترین روش رفع غبغب

به بافت های چربی فیلتر شده که حالتی مایع دارد و از غلظت بالایی از سلول های بنیادی برخوردار است، نانو فت گفته می شود.دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص نکات مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

چرا به همه ی افراد تزریق چربی توصیه نمی شود؟

در برخی از افراد تزریق چربی ممکن است کمک کننده نباشد. مخصوصا افرادی که دارای بانک چربی کمی هستند، نیز انجام این روش جراحی پاسخ گونیست. همچنین افرادی که می خواهند خیلی سریع نتیجه را ببینند، بهتر است از سایر پر کننده ها استفاده کنند. دربرخی از افراد در کنار تزریق چربی متخصص توصیه می کند که از فیلر یا ژل نیز بهره برد.

تزریق چربی با نانوفت بیشتر به عنوان روش درمانی مورد استفاده قرار می گیرد و مدت زمان زیادی می برد تا نتیجه ی درمان مشخص شود ولی اثری ماندگار دارد.

https://www.skinspirations.com/services/fat-grafting-nanofat-stem-cells/

تزریق چربی نانو و یا نانوفت

به بافت های چربی فیلتر شده که حالتی مایع دارد و از غلظت بالایی از سلول های بنیادی برخوردار است…

ادامه مطلب

تزریق چربی نانو و یا نانوفت

تزریق چربی به باسن از فریب تا واقعیت!

امروزه تبلیغات وسیعی درباره پیکرتراشی و تزریق چربی به باسن در بین افراد رایج شده است..

ادامه مطلب

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به دست ها

دست هایمان جزو اولین بخش های بدنمان است که می توان علائم سالخوردگی را در آن مشاهده نمود….

 

ادامه مطلب

تزریق چربی به دست ها

برچسب ها:

پاسخ

2 × یک =

Call Now Button