بهترین دکتر پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه

اگر جزء کسانی هستید که در خصوص پروتز سینه هیچ اطلاعاتی ندارید و یا سوالاتی در این زمینه برای شما مطرح است این مقاله را انتها مطالعه کنید.

به این جهت که در این مقاله در صدد هستیم مهم ترین و بیشترین سوالاتی که در زمینه پروتز سینه مطرح می شود را به بیانی ساده پاسخ گوییم.

پروتز سینه و سوالات مطرح شده

  1. پروتز سینه چیست؟

یکی از مهم ترین سوالات و پرتکرار ترین آن ها همین سوال است که؛ اساسا خانم ها می خواهند بدانند پروتز سینه چیست و از چه موادی تشکیل شده است.

پاسخ: باید گفت پروتز سینه ایمپلنت هایی هستند از جنس سیلیکون، سلاین و دیگر موادی هستند که با عمل جراحی در محل سینه قرار می گیرند و باعث زیبایی و خوش فرم شدن سینه ها می شوند.

  1. پروتز سینه برای چه هدفی انجام می شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیل عظیمی از خانم ها و حتی آقایان تصور دارند که کاربرد پروتز ها صرفا زیبایی است. در حالیکه این نوید را به بسیاری از زنان باید بدهیم که پروتز های سینه نقش های درمانی نیز دارند.

بسیاری از زنان هستند که متاسفانه به دلیل سرطان سینه مجبور شدند که بافت های سینه خود را برداشته و غده های سرطانی را از بین ببرند.

بخوانید  بهترین دکتر برای تزریق چربی در تهران

در این زمان پزشکان پیشنهاد می کنند برای جبران خالی بودن این بخش از بدن شان از پروتز ها استفاده کنند تا نمای عادی و طبیعی را به بدن خود بازگردانند.

برای مشاهده ی نمونه کارهای پروتز سینه دکتر افسانه ثنایی، جراح پلاستیک در تهران، اینجا را کلیک کنید.

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه

  1. پروتز ها چگونه در زیر بافت سینه ها قرار می گیرند؟

یکی از مسائلی که برای زنان و نیز متقاضیان انجام این عمل جراحی سوال برانگیز و جذاب است؛ این است که بدانند نحوه ی انجام این عمل جراحی چگونه است.

( البته عده ای از زنان از روی نگرانی این سوال را می پرسند. چون که نگران این هستند که مبادا عمل پیچیده و خطرناکی باشد.)

در پاسخ می گوییم پزشک با انجام برش هایی در زیر خط سینه و یا زیر بغل می تواند این پروتز ها را جای گذاری کند و سپس با چند بخیه محل برش داده شده را ببندد.

  1. آیا همگان می توانند از این روش برای بزرگ کردن سینه هایشان استفاده کنند؟

در حالت کلی بله همگان می توانند از این جراحی زیبایی برای زیبا کردن سینه هایشان استفاده کنند. مثلا زنانی که در اثر شیر دهی سینه های افتاده ای پیدا کردند و یا سینه های آن ها شل  شده است برای سفت کردن و زیبا تر کردن می توانند از این گزینه استفاده کنند.

یا زنان مسنی که زیبایی سینه هایشان همچون سابق نیست. عده ای از متقاضیان انجام این عمل جراحی؛ دخترانی هستند که سینه های کوچکی دارند و برای آنکه بتوانند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند از این روش برای بزرگ کردن سینه هایشان استفاده می کنند.

  1. آیا عوارضی در پی پروتز سینه ایجاد می شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت آمار موفقیت و نیز آمار رضایت بیماران و مراجعین بسیار زیاد است  تا حدی که این روش را به بی خطر ترین و امن ترین روش برای زیبا کردن سینه ها تبدیل کرده است.

بخوانید  چرا باید بهترین جراح لیفت صورت را انتخاب کنیم؟

در سراسر دنیا هر ساله آمار قابل توجهی از زنان برای رفع مشکلات خود و نیز برای زیباتر کردن سینه هایشان از این روش استفاده می کنند. تاکنون خوشبختانه عارضه ها و یا بیماری های ناشی از پروتز سینه گزارش نشده است.

درجنب تمام این موفقیت ها و رضایت های ایجاد شده باید گفت رعایت و انجام مراقبت های پس از عمل جراحی مهم ترین بخش موفقیت این عمل است که بیماران باید با همکاری تام و تمام، میزان این موفقیت را افزایش دهند.

یکی از نکاتی که در خصوص پروتز سینه وجود دارد این است که ( حتما باید خانم ها ی متقاضی بدانند) اگر پس از پروتز سینه از عمل خود پشیمان شوید دیگر راه برگشتی وجود ندارد. سخن ما بدین معناست که اگر پروتز ها مجددا از سینه خارج شوند سینه ها دیگر حالت سابق را نخواهد داشت. یعنی چروک و افتاده و شل می شوند.

  • بسیاری از پزشکان براساس وجدان کاری این نکته را به بیماران گوشزد می کنند تا با دیدگاهی آگاهانه تصمیم بگیرند.
  • دیگر عارضه ای که برخی از زنان دچار می شوند این است که ممکن است در روند شیردهی آنها اخلال وارد کند و این کار دیگر برای زنان پروتز کرده ممکن نباشد. با این حال جراح پلاستیک می تواند نحوه ی کارگذاری پروتزها را طوری تعیین نماید که هیچگونه تداخلی با شیردهی فرد نداشته باشد.
  1. روش پروتز سینه چه مزایایی دارد که این همه متقاضی را جذب کرده است؟

مزایایی که روش پروتز سینه دارد: افزایش اعتماد به نفس زنان هنگام رابطه جنسی_ زیبایی بیشتر سینه ها برای زنان – جذابیت های جنسی بیشتر برای همسرانشان- کسانی که به هردلیلی سینه های خود را ( یا در اثر بیماری) از دست دادند می توانند از پروتز سینه برای جبران این بیماری استفاده کنند و زیبایی را به اندام خود بازگردانند.

دکتر افسانه ثنایی_ جراح پلاستیک در تهران

دکتر افسانه ثنایی_ جراح پلاستیک در تهران

  1. این عمل جراحی چقدر هزینه بردار است؟

این عمل جراحی هم همچون سایر اعمال جراحی؛ برحسب نوع پروتز، حساسیت و موارد استثنا که روند عمل جراحی را دقیق و تحت تاثیر قرار می دهند، و نیز میزان تخصص و تجربه ای که پزشک معالج دارد متغیر است.

بخوانید  بهترین دکتر برای تزریق چربی در تهران

در این روزها به دلیل اینکه بهترین پروتزها از کشورهای دیگر وارد می شوند و با توجه به وضعیت تحریم هایی که در کشور ما برقرار است تقریبا می توان گفت پروتز سینه می تواند هزینه های بالایی را به همراه داشته باشد.

سخن آخر

در پایان باید بگوییم در این مقاله تمام تلاش هایمان به این سمت و سو بود که بسیاری از ابهامات و سوالاتی که برای مخاطبان و همراهان عزیزمان پیش آمده را پاسخگو باشیم.

در آخر باید این نکته را برای شما گوشزد کنیم حتما برای انجام مشاوره های دقیق تر و مخصوص به خودتان به پزشکان متخصص و با تجربه مراجعه کنید و به طور آگاهانه در این مورد تصمیم گیری کنید.

  • امید است توانسته باشیم در این مسیر و در این تصمیم جدی و مهم؛ گامی مفید و سودمند را برای شما برداریم و شما بتوانید با اطلاعات کسب شده از این مطلب بهترین دکتر برای پروتز سینه را انتخاب نمایید.

بهترین جراح پروتز سینه

قبل از آن که در مورد…

ادامه مطلب

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

مراقبت بعد از پروتز سینه

عدم رعایت مراقبت های…

ادامه مطلب

مراقبت های بعد از جراحی پروتز سینه

پروتز سینه

همه ساله تعداد زیادی از زنان در…

ادامه مطلب

جراحی پروتز سینه

برچسب ها:

پاسخ

دو + 17 =

Call Now Button