بادی کانتورینگ یا پیکر تراشی

بادی کانتورینگ یا پیکر تراشی

بادی کانتورینگ با پیکر تراشی چیست

معنی بادی کانتورینگ، فرم دادن به بدن می باشد و تا حدودی می توان پیکرتراشی معنا کرد. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بادی کانتورینگ می توانید به ویس پزشک که در ادامه وجود دارد گوش دهید.

فرم دادن به بدن یعنی چه ؟

هر بدنی یک فرم دارد.در ضمن فرم درست و زیبا در بدن خانم ها وآقایان با هم کاملا متفاوت است. در حال اینکه عده ی کمی از افراد وجود دارند که در قسمت تنه و اندام هایشان کاملا متناسب است و هیچ عیبی در آن ها یافت نمی شود، ولی در اکثر افراد از نظرتناسب اندام و زیبایی یک سری ایرادات وجود دارد. یعنی در بخش هایی از بدن چاقی نا متعارف دارد و ممکن است در کنار آن کوچک بودن و گودی های نامناسبی دیده شود.

بادی کانتورینگ یا پیکر تراشی

جراح پلاستیک با استفاده از روش های خاص جراحی زیبایی پلاستیک این ایرادات را برطرف می کند و یک بدن متناسب و دلخواه ایجاد می نماید.

بخوانید  پروتز سینه

در ادامه چند مورد از بد فرمی شایع بدن و روش اصلاح آن ها را خانم دکتر ثنایی جراح پلاستیک و زیبایی برای شما بیان خواهند نمود.

تیپ اول

خانمی دارای تنه که شامل شکم، پهلو و سر شانه می شود، کاملا بزرگ است ولی لگن و باسن آنها کاملا لاغر و کوچک می باشد.

این تیپ اصولا ویژه ی مردان است. ولی در میان خانم ها نیز بعضا دیده می شود. در این گروه از افراد جراح پلاستیک چربی های شکم، پهلو و پشت را با لیپوماتیک و یا با روش معادل آن تخلیه کرده و بعد همان چربی ها را به ناحیه باسن تزریق می نماید.

بدین ترتیب فرم بدن از حالت و مدل مردانه به یک فرم زنانه تغییر پیدا می کند.

تیپ دوم

خانم هایی دراین گروه قرار دارند که بالا تنه و سر شانه های کوچکی دارند ولی در ناحیه پهلو، باسن و ران ها حداقل یک الی چهار سایز افزایش سایز دیده می شود. که این مورد کاملا نامناسب و کمی نا به هنجار می باشد.

این مورد در خانم ها رایج است و به ندرت در آقایان دیده می شود. چون به طور دقیق تر علت بروز این مدل از چاقی هورمون های زنانه می باشد.

بخوانید  لیفت سینه

برای اصلاح این تیپ از خانم ها، چربی های پهلو، ران ها و باسن همگی تخلیه می شود. ولی باید تخیله چربی ها به صورتی باشد که مدل باسن و برجستگی آن حفظ شود و معمولا تزریق چربی به باسن نیاز نیست.

معنی بادی کانتورینگ، فرم دادن به بدن می باشد و تا حدودی می توان پیکرتراشی معنا کرد. می توانیدبرای انجام این جراحی زیبایی با دکتر ثتایی مشورت نمایید. دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می تواند در این خصوص نکات مهمی را در اختیارتان گذارد.  میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188662276 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

تیپ سوم

این مدل کم و بیش در خانم و یا اقایان نیز یافت می شود، افرادی هستند که پهلو و ران چاقی دارند ولی باسن خیلی کوچکی دارند. و برجستگی خوبی ندارد. یعنی در حد فاصل ران و پهلو به جای این که بافت باسن را داشته باشند، یک تو رفتگی وجود دارد. و اغلب علاوه بر این تورفتگی در خارج باسن، برجستگی باسن هم خوب نیست.

در این مورد چربی ران و پهلو با لیپوماتیک تخلیه می شود و از همان چربی به باسن تزریق می شود.

بخوانید  همه چیز در مورد جراحی ترمیم اسکار

صحبت های خانم دکتر ثنایی در خصوص بادی کانتورینگ 

در بین مردم پیکرتراشی تقریبا معادل تزریق چربی به باسن تعریف می شود. در حالی که همیشه نیاز به تزریق چربی نیست. فرد اجباری ندارد که در بادی کانتورینگ حتما تزریق چربی به باسن انجام دهد.

خیلی از افراد هستند که فقط لیپوماتیک و برداشتن چربی های اضافی برایشان کافی است و باسنشان سایز و مدل خوبی دارد و نیازی به تزریق چربی نیست  و از نظر جراح پلاستیک اصرار نادرستی است که مردم متصور هستند که حتما باید تزریق چربی به باسن انجام دهند.

فقط در افرادی که دارای باسن های کوچک و تورفته ای هستند نیز کاندید تزریق چربی به باسن هستند که همراه با لیپوماتیک برایشان انجام می شود.

پیکرتراشی

افراد زیادی هستند که با داشتن اندامی متناسب باز هم خواهان زیبایی در اندام های خود بوده

ادامه مطلب 

پیکر تراشی

تزریق چربی

تزریق چربی به انتقال چربی های اضافی بخشهایی از بدن مانند ران ها به قسمت های دیگرکه نیازدارند

ادامه مطلب

تزریق چربی

عمل لیپوماتیک

اسم صحیح لیپوماتیک Power Assisted Liposuctio )PAL) می باشد. یعنی یک نوع لیپوساکشن

ادامه مطلب 

عمل لیپوماتیک

برچسب ها:

پاسخ

یک + 13 =

Call Now Button